(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Переконливі причини, щоб відправити дитину в табір


Час швидко йде, пори року невпинно змінюють одне одного, дітки ростуть… і ось обов'язково одного літа перед турботливими та сучасними батьками постане запитання: відправляти дитину у табір чи краще не треба? Ми вважаємо, що все ж таки треба! і ось вам 10 причин чому ми так вважаємо.

 

Згадайте-но лише наш комікс «Зубси». Тут у першій історії «Ура! Літні канікули» головні герої Марко та Аня відпочивають у літньому таборі. Їм страшенно цікаво, класно, вони такі самостійні та впевнені в собі! Кожного дня на них чекають нові пригоди, розваги, завдання та виклики. І вони успішно вчаться їх долати - кожен сам і у команді. Це дуже важливий досвід для дитини – усвідомити себе самостійним та відповідальним за себе, адже вперше ця функція належить не батькам. Отже, найпершою причиною чому варто придбати путівку до табору є:

1. Самостійність

Літній табір ідеально підходить, щоб привчати дитину до самостійності, адже там дитині доведеться дбати про себе самій. Бо ж ніхто не нагадуватиме чистити зуби, мити руки та тримати свої речі у чистоті. Так чи інакше, а дорослішати всім доведеться — круто зробити це у приємній та дружній атмосфері літнього табору.


2. Розпорядок дня

Другою і, безсумнівно, корисною перевагою табору є розпорядок дня. Рано чи пізно, але навіть найзапекліший бунтар стане пунктуальним та організованим, принаймні на час перебування у таборі. А чи не цього прагнуть усі батьки?3. Відпочинок на природі

Відпочинок у літньому таборі має величезну користь для здоров’я. Відтягнути підлітка від екранів гаджетів досить складне завдання, але у літньому таборі в дітей просто не буде на них часу, адже графік зміни складається з активностей на свіжому повітрі, а от часу для «повтикати в смартфон» не передбачено. Ну хіба що це не буде захоплюючим практичним заняттям з YouTube-блогерства.

4. Соціальні навички

Під час заїзду багато дітей поводять себе дуже скуто, в перші дні зазвичай сором’язливі та замкнуті, але за короткий час наче розквітають: стають товариськими, активними, знаходять друзів, проявляють себе лідерами. Та навіть якщо такого кардинального перевтілення не буде, всі діти будуть спілкуватися між собою, вчитися знаходити спільну мову та товаришувати.

Нагадаємо, що розвиток міжособистісних навичок має велике значення, адже критичне мислення, креативність, гнучкість, вміння комунікувати та вирішувати конфлікти, працювати в команді — ці навички забезпечать дитині успішне майбутнє.

5. Правильне харчування

Що може краще переконати віддати дитину в табір, аніж думка про те, що в цей час її чадо харчуватиметься якнайліпшим чином. Жодних чіпсів та сухариків, бій шоколадкам та газованим напоям, ніякого фастфуду, а лише здорова, корисна та якісна їжа.

6. Вечори біля вогнища

Після прочитання цього заголовку ваше серце не охопила ностальгія? Лише пригадайте як ви самі сиділи у колі друзів біля вогнища, співали «табірні» пісні, розповідали страшні історії та багато й щиро сміялися. Невже ви позбавите своїх дітей таких емоцій та спогадів?


7. Ігри та змагання

Перемоги та поразки однаково важливі для емоційного та психологічного розвитку дитини — поразки загартовують, перемоги надають впевненості в собі. Все це однаково потрібно кожній дитині.

8. Заняття по інтересах

Сучасні батьки можуть обрати табір для своєї дитини відповідно до її інтересів та захоплень. Подумайте самі — де, як не у спеціалізованому таборі дитина може розвинути та вдосконалити свої хобі? Спортивні, творчі, мовні, туристичні, і це тільки для початку. Різноманіття сучасних таборів захоплює та надає впевненості в тому, що кожна дитина знайде собі табір до смаку.


9. Нові знайомства

Іноді так трапляється, що в своєму звичному середовищі дитина не може знайти собі друзів, але в таборі з легкістю знаходить споріднених духом товаришів.

10. Велика пригода

Поїздка у літній табір запам’ятається дитині на все життя. Довгі збори, далека дорога, чарівна атмосфера табору, що вже казати про друзів, ігри, змагання, нові знання та море позитивних емоцій — це те, що має бути в житті кожної дитини, то що ви згодні?

 

Далі на нашому сайті ми порадимо вам, як обрати для дитини табір та як зібрати туди ваше чадо… Слідкуйте за нашими дописами у розділі «Новини».

Ще вам нагадуємо, що діти влітку повинні не лише розважатися, але й читати! Видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) видає чудові книги для літнього читання - комікси українською мовою. Ми пропонуємо читачам захоплюючі розвиваючі та історичні комікси для дітей і молоді:

- для діток молодшого віку ми пропонуємо комікси про Смурфиківсерію коміксів про догляд за зубами «Зубси»;

- для дітей шкільного віку у видавництві представлено розвиваючу серію історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, комікс «Сестри».

- для старшокласників та студентів маємо комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». 

Проводьте влітку час із задоволенням самі та обирайте комікси на подарунок для своїх дітей!

 

 

 

 

 

За матеріалами сайту dityvmisti.ua

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022