(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Читаємо вам комікси про Джеронімо Стілтона


Видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) підготувало для своїх розумних читачів черговий відеоролик з читанням наших коміксів. Цього разу ми презентуємо вам комікси із серії про пригоди Джеронімо Стілтона – про Олімпійські ігри та Льодовиковий період, це відповідно сьома та дев'ята частини багатотомного видання.

Комікси про Джеронімо Стілтона є визнаним всесвітньовідомим бестселером. Вперше його пощастило прочитати італійським дітям. Книжка стала такою популярною, що згодом її було перекладемо 48 мовами! У коміксах головний герой – миша Джеронімо Стілтон, веде розповідь від свого імені, але справжнім автором цих чудових книг є Елізабетта Дамі, італійська дитяча письменниця.

З вересня 2015 року і ми, видавництво «Ірбіс Комікси»почали видавати серію графічних новел про Джеронімо Стілтона українською мовою для наших дітей. Адже комікси про Джеронімо це не лише захоплююче читання, сповнене пригод та гумору, а й повноцінне навчання – засвоєння історичних фактів, дат, подій, інформації про життя видатних історичних постатей та про їхній внесок у світову культуру.


Усі комікси про Джеронімо Стілтона побудовано на історичних подіях, бо ідея книжок така, що діти, читаючи, невимушено засвоюють знання, якими повинна володіти кожна сучасна ерудована людина! А окрім того, сторінки самого коміксу наповнено невеличкими пояснювальними «записками», що додатково роз'яснюють певне поняття чи термін, допомагаючи краще зрозуміти ті чи інші епохи та явища. Ось так!

Ми вирішили створити для діток ще й відеоролики з читанням наших коміксів. Такі відео будуть особливо корисні та потрібні діткам, які люблять слухати, як їм читають, чи дітям, батьки яких, на жаль, не мають у певний момент достатньо вільного часу, щоб прочитати комікс разом із дитиною… А так хочеться ж дізнатися, що задумали підлі коти-пірати, яку нову аферу вигадали, щоб змінити історію заради власних вигод. Адже наслідки таких змін можуть стати фатальними, бо, як говориться у нашому відеоролику, події минулого мають безпосередній вплив на становлення та хід майбутнього!


У відео текст коміксу озвучено різними голосами та з реалістичним відтворенням усіх вигуків і звуків, а також одночасно виникає відповідний кадр з коміксу, що читається. Таким чином, наші відеочитання схожі на барвистий мультфільм.

Отож, гарного вам перегляду відеоісторії про Олімпійські ігри та Льодовиковий період!

Зауважимо, що книги-комікси з цими історіями ви можете знайти у будь-якій обласній бібліотеці нашої країни чи ж придбати на нашому сайті. Усього ми видали уже десять історій про Джеронімо Стілтона і на цьому не зупиняємося: Відкриття Америки, Таємниця Сфінкса, Шахраї в Колізеї (на цей комікс маємо зараз передзамовлення із суттєвою знижкою!), Слідами Марко Поло, Динозаври наступають, Хто викрав Мону Лізу, Перша миша на Місяці, Найшвидший потяг на Дикому Заході

Вивчати історію у коміксах це надзвичайно захоплююче!  

А ще ми видаємо й інші захоплюючі розвиваючі комікси для дітей і молоді. Комікси українською мовою обов'язково зацікавлять читачів різних вікових категорій: для діток молодшого віку пропонуємо комікси про всесвітньовідомих Смурфиків та «Зубси», для дітей шкільного віку – серію коміксів про сімейні цінності  "Сестри"старшокласникам та студентам припадуть до душі комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський».

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022