(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

О нас

Наше видавництво обєднує однодумців, які вважають, що комікси та графічні романи – це неймовірно цікавий та ефективний спосіб пізнання нового та корисного.

«Краще один раз побачити, ніж сто раз почути» - говорить всім відоме прислівя. «Краще один раз побачити, ніж сто раз прочитати» - так вважають любителі коміксів та графічних новел.

Науковці підтверджують, що читання коміксів та графічних новел рівномірно задіює дві півкулі мозку, покращуючи вміння дітей читати та розвиваючи бажання читати більше.

Важливо, що комікси неймовірно розвивають у дітей уяву.

Можливо тому американці, японці та французи, які мільйонами читають комікси, такі креативні?!

Відомий принцип Парето каже, що 20% зусиль дають 80% ефекту. Застосовуючи його до коміксів можна сказати, що комікс має 20% сторінок від обєму традиційної книги на схожу тему, однак дозволяє ефективно засвоїти 80% інформації.

Тому, існує багато наукових книг про фізику, історію, економіку і т.п. в коміксовому форматі. Комікси це також часто книги на серйозні теми.

Ми запрошуємо вас та ваших дітей разом з нами відкривати для себе світ в новій перспективі! Це неймовірно захоплююче та пізнавально!

Наша місія – привносити в Україну цікаві та всесвітньо популярні комікси та графічні новели, обираючи найкращі для вас! А в подальшому творити й власні.

Зустрічайте першу нашу серію, яку ми підготували для вас по ліцензії італійського видавництва Atlantyca, – Джеронімо Стілтон! Це відомий комікс про видатних історичних особистостей та важливі історичні події. Це комікс, який з задоволенням читатимуть ваші діти та пізнаватимуть неймовірні історії нашого, тепер уже маленького світу.


КОРЗИНА 0.00 грн
Имя К-во Сумма
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Все права защищены © Издательство «Ирбис Комиксы«, 2022