(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Доставка, оплата

Способи оплати в межах України

  1. Передоплатою: на картку Приватбанку. Це швидкі та надійні способи здійснення оплати, яка буде одразу ж зафіксована. Це скоротить час на обробку замовлення і зменшить вартість доставки. У цьому випадку Ваша картка має бути налаштована для покупок через інтернет.
  2. Післяплатою: у цьому випадку одержувач оплачує доставку замовлення та зворотну доставку коштів. Вартість доставки автоматично визначається магазином (синхронізованим із відповідною службою доставки) при оформленні замовлення.
  3. Для оплати замовлень онлайн – виберіть при оформленні замовлення спосіб оплати: Оплата онлайн Liqpay. Після підтвердження замовлення ви потрапите на сайт платіжної системи, де необхідно буде ввести реквізити платіжної карти і пройти верифікацію за допомогою SMS-повідомлення. 
  4. Передоплатою через термінал: на картку Приватбанку через термінал. У цьому випадку відповідні банківські дані будуть надіслані Вам на електронну скриньку чи мобільний телефон (смс). Однак Вам необхідно буде надіслати нам відповідне повідомлення про здійснення оплати на нашу електронну скриньку info@irbis-comics.com.ua або за нашими телефонами (дзвінком чи смс), вказавши номер замовлення або прізвище, ім’я, та суму оплати. Це також зменшить Ваші видатки на доставку, однак дещо збільшить час на опрацювання замовлення.

Форми доставки в межах України

  1. Новою поштою: замовлення доставляється в обране замовником відділення Нової пошти або за вказаною адресою у Вашому населеному пункті (якщо у Вашому населеному пункті існує відділення Нової пошти). Доставка відбувається протягом 1–5 робочих днів. Для отримання замовлення у відділенні Нової пошти Вам необхідно буде мати при собі паспорт і назвати номер вантажної декларації (висилається на вказану при замовленні електронну адресу чи мобільний телефон після відправки замовлення). Замовлення необхідно отримати протягом 48 годин з моменту доставки його в обране відділення Нової пошти: в іншому разі перевізник може вимагати від Вас додаткову оплату за зберігання замовлення. Адреси і телефони відділень компанії Нова пошта можна подивитись тут.
  2. Укрпоштою: замовлення надсилаються у відділення Укрпошти Вашого населеного пункту. Терміни доставки в середньому складають до 2 днів між обласними центрами і до 4 днів в межах України. Замовлення відправляються вагою до 30 кг. Можлива адресна доставка + 15 грн. На тарифи Укрпошти https://ukrposhta.ua/zamoviti/ukrposhta-ekspres/tarifi/ для компанії діє 10% знижка. Для отримання замовлення Вам необхідно буде мати при собі паспорт. Платне зберігання починається з 8-го календарного дня, після надходження.

Оплата і доставка при замовленні з-за кордону

При оформленні замовлення з-за кордону оплата вартості замовлення здійснюється передоплатою. У вартість замовлення включається повна вартість послуг по доставці. 

Комплектація товару

Увага! 

Будь ласка, перевіряйте комплектацію, цілісність упаковки і відсутність механічних пошкоджень при отриманні посилки. Це можливо зробити при працівниках служби доставки.                                                                                                                                                                                Ми не несемо відповідальності за товар, який не був перевірений на наявність механічних ушкоджень чи браку безпосередньо у відділенні перевізника.                                                                                                                                                                                                                          У разі виявлення некомплекту чи пошкоджень, ви маєте право не оплачувати товар і відмовитись від отримання. В таких випадках, будь ласка, зверніться до нас за телефоном +38(066)050-390-12-12. або напишіть на пошту: info@irbis-comics.com.ua

Повернення товару

У відповідності до положень Закону України «Про захист прав споживачів», споживач – фізична особа має право протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини йому не підійшов. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.

У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).

Покупець має право повернути браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання. Для цього слід оформити заявку, звернувшись за тел. +38(066)050-390-12-12, або написавши на e-mail: info@irbis-comics.com.ua.  Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку.


КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2021