(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Витрачайте свою «1000» на комікси!


Ті, хто отримав щеплення від Covid-19, отримає приємний бонус від держави: 1000 гривен. З 19 грудня 2021 року саме таку суму матиме у своєму розпорядженні кожен повнолітній щеплений двома дозами громадянин України. Повний курс вакцинації від коронавірусної інфекції має бути підтверджено відповідним сертифікатом у мобільному застосунку «Дія».


1000 гривен за вакцинацію можна буде витратити впродовж року на театри, кіно, музеї, спортзали, концерти, на квитки для подорожей Україною, а найголовніше - також й на придбання КНИГ: у книжкових крамницях чи ж в онлайн-магазинах! І це дуже приємна новина, яка порадувала книгоманів, а найбільше - книжковий бізнес: адже у цей нелегкий період коронакризи це неабияка підтримка для видавництв та книготорговців.

Отже, ви зможете купити аж на 1000 гривен також улюблені яскраві цікаві надзвичайні комікси видавництва «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) та порадувати себе чи своїх дітлахів такими чудовими різдвяними подарунками.

Щоб витратити свою 1000 грн на купівлю наших коміксів українською мовою необхідно:

1) у «Дії» мати «зелений» ковід-сертифікат – підтвердження своєї повної вакцинації.


2) оновити застосунок «Дія» до його останньої версії.


3) в «Дії» обрати розділ «Послуги» та далі обрати послугу «єПідтримка».


4) оформити картку «єПідтримка» в одному з банків: Monobank, А-банк, Альфа-банк, Приватбанк, Ощадбанк, Укргазбанк (список банків-партнерів поповнюватиметься у міру їх підключення до «єПідтримки»).

Якщо ви не є клієнтом жодного з цих банків, попередньо уточнивши, чи банк відкриває картку у своїх фізичних відділеннях, зайдіть до відділення та попросіть оформити картку «єПідтримка».

Таким чином, у вас з'явиться віртуальна картка.


5) очікуйте зарахування на цю віртуальну картку «єПідтримка» 1000 гривен від Мінекономіки!


6) купуйте наші комікси на сайті видавництва чи у книгарнях міста. Це легко: обравши на нашому сайті будь-які вподобані вами комікси нашого видавництва, оформлюючи онлайнзамовлення, при онлайноплаті вкажіть реквізити вашої картки «єПідтримка» та підтвердіть ваше онлайнзамовлення. А ми вже дуже постараємося, щоб ваші улюблені комікси якнайшвидше дійшли до вас.


Зауважимо, що ви можете оформити декілька онлайнзамовлень на сайті в межах доступного залишку коштів на картці «єПідтримка»! А якщо сума одного вашого замовлення становитиме до 1100 грн, оплатіть лише свою 1000 грн – і нехай це буде ще один приємний різдвяний подарунок вам від нас! Доставка при цьому безкоштовна!

Віртуальною карткою «єПідтримка», як звичайною!, ви можете розраховуватися за придбання наших книжок і у книжкових крамницях. І пам'ятайте: на витрату цих коштів у вас є лише чотири місяці з моменту їхнього зарахування на віртуальну картку. Якщо кошти залишаються невитраченими, вони повернуться до державного бюджету. Тож швидше обирайте наші комікси, які ви так давно мріяли прочитати!

 

 
Джерело: https://e-aid.diia.gov.ua/#card

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022