(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Видано комікс про Юрія Гагаріна


У Великій Британії видали комікс про першого космонавта Юрія Гагаріна. Як повідомляють місцеві ЗМІ, на 64-х сторінках книги під назвою "День Юрія: дорога до зірок" (Yuri's Day: The Road to the Stars) розповідається як після польоту Ю.Гагарін поступово розчарувався у "радянській системі, яка його породила". Видавець говорить, що книга показує "темну сторону радянського життя".Вихід книги приурочений до 50-річчя першого польоту в космос. Окрім Ю.Гагаріна, у коміксі йдеться також про Сергія Корольова. Він спроектував пілотований космічний корабель "Восток-1", на якому перший космонавт облетів Землю. У 1938 році конструктор був заарештований за звинуваченням у шкідництві, а потім шість років провів у таборах. Розповідь у коміксі починається з моменту його арешту.
Також в оповіданні йдеться про кращого друга Ю.Гагаріна Олексія Леонова – першу людину у відкритому космосі, космонавта Германа Титова, а також про Миколу Каманіна, який керував підготовкою космонавтів до польотів.

Комікс опублікований тільки англійською мовою, але надалі його планується перекласти ще кількома мовами.Нагадуємо, що видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) видає комікси - всесвітньовідомі бестселери для дітей! Для діток молодшого віку ми пропонуємо комікси про Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваючу серію історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою є серія коміксів для дітей про догляд за зубами «Зубси»  та серія про сімейні цінностікомікс "Сестри". «Ірбіс Комікси» видає комікси українською мовою. Можете сміливо придбавати наші комікси на подарунок, адже наші видання великоформатні, у твердій обкладинці, надруковані на гарному папері та надзвичайно яскраві!

 

  

За матеріалами сайту www.unn.com.ua

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022