(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Відпочинок з дітьми: як, коли, куди - 2Вік молодших членів сім'ї дуже важливий для вибору місця відпочинку. Пізнавальні інтереси з віком істотно змінюються, і хоча в кожному конкретному випадку батьки повинні орієнтуватися на потреби власних нащадків, деякі загальні характеристики, визначені психологами, стануть у пригоді. 

Відпочинок з немовлятами

Подорожі з немовлятами можуть бути як надзвичайно складними, так і дуже легкими для всієї родини. З одного боку, з малюками до року потрібно чимало здобутків цивілізації — підгузки й сповивальні столики, чиста вода і здорова їжа, близькість медичної допомоги і можливість комфортного перепочинку. З іншого ж — з погляду розваг і занять основним джерелом радості й розвитку в цьому віці є батьки, тож дитині буде однаково добре і на морському узбережжі, і на прогулянках у великих містах, і в селі у бабусі. Це дозволяє дорослим планувати відпустку відповідно до своїх побажань, насолоджуватися музеями чи пляжами, головне — подбати про зручний візочок, слінг чи рюкзачок і підлаштувати свої розваги під дитячий режим. Дотримання звичного режиму буде корисним і для старших дітей — це заспокоює і допомагає "перетравити" нові враження та емоції.

Відпустка з дітьми від року до трьох

У дітей від року до трьох пізнавальні можливості значно розширюються і потребують активної підтримки батьків, які тільки й устигають показувати те, що зацікавило, і слідкувати за освоєнням довкілля на смак і дотик. Дітям у цьому віці цікаво абсолютно все, що їх оточує, тому батьки все ще можуть обирати місце для відпочинку на власний смак — цікавинки для малюків можна знайти будь-де. Але водночас у гру вступають прагнення самостійності та випробування обмежень, встановлених дорослими. Це істотно впливає на відпочинок — дитина не хоче їхати у візочку чи бути на руках, але швидко втомлюється. Або, навпаки, не хоче злізати з рук, ридає, бо в музеї не продають соку й морозива, біжить туди, куди не можна, і ще мільйоном різних способів випробовує батьківське терпіння. Така поведінка не дуже підходить для групових екскурсій, тривалих самостійних подорожей різними містами, відпочинку в горах. Найкращим варіантом буде безпечна територія — на дачі або курорті, яку можна вивчати без зайвих перешкод, але для того щоб відпочити вдалося й дорослим, краще щоб їх було принаймні двоє, аби підміняти одне одного.

Подорожі з дітьми дошкільного віку


Діти дошкільного віку — це справжні юні дослідники, котрим підійде відпочинок за межами мегаполісів чи "прилизаних" готельних комплексів. Дошкільнята не потребують суперкомфортних умов та вишуканої їжі, тому жити можна хоч і в наметі. Батькам тим часом варто підготуватися до нескінченних запитань і згадати свої знання з фізики, біології та природознавства — вони стануть у пригоді як на узбережжі, так і в найближчому парку. Можна подумати і про культурні заходи, але вони мають бути нетривалими і не груповими. Дітям важко витримати екскурсійний темп, вони не здатні спокійно споглядати навіть найвизначніші шедеври чи вистави, а їхні мистецькі уподобання істотно відрізняються від уподобань дорослих. А що може бути гіршим з погляду культурного виховання за постійне осмикування малюка в музеї чи церкві?

А ще в цьому віці батьки вже перестають бути центром усесвіту, а отже, мусять подумати і про компанію. Діти починають активно спілкуватися з однолітками і разом з ними пізнають світ за допомогою ігор. Тож спільна відпустка з друзями, котрі мають близьких за віком дітей, або поїздка на типово дитячі курорти стане хорошим відпочинком для всієї родини. 
І дуже добре взяти в дорогу з дітьми комікси, що є прекрасними книгами для швидкого читання та перегляду

Видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді українською мовою. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!

У дорогу з дітьми молодшого шкільного віку

Молодший шкільний вік відкриває у відпустках еру пригод, що триватиме аж до пубертатного періоду. Коли в книжках однолітки шукають скарби і змагаються з природними стихіями, важко оцінити спокійний відпочинок у пансіонаті з батьками. Тож, плануючи відпочинок зі старшими дітьми, подумайте, що вони писатимуть у шкільних творах про проведене літо. Тут не важлива вартість путівки чи віддаленість від рідного міста, важливо, щоб відпочинок був справді захопливим. 

Діти цього віку оцінять походи в гори, бо там пригод хоч греблю гати: ніч у наметі посеред лісу, гірські річки, краєвиди... Якщо вам до вподоби більш цивілізований відпочинок, заплануйте екскурсії в цікаві для дітей місця, і бажано без шопінгу. Парки атракціонів, наукові музеї, старовинні замки, місця, пов'язані зі справжніми чи літературними героями, — усе це зробить відпустку незабутньою і потішить не лише дітей. Не забудьте і про спортивні заняття — сплави, підкорення вершин, дайвінг, скелелазіння... 

Починаючи з 9–11 років відпочинок можна пов'язати з історичною тематикою. Прогулянки старовинними містами або скансенами не лише сподобаються, а й допоможуть під час навчання. Вже не такими нудними видаватимуться й картинні галереї, відвідини палаців. Добре, якщо вдасться знайти компанію однолітків, але й з батьками в такому віці може бути дуже цікаво. 

Відпочинок з підлітками

Відпочинок з підлітками може стати як чудовим, так і нестерпним — усе залежить від самої дитини, її стосунків з батьками та інтересів. У цьому віці прислухайтеся до її побажань. Якщо дитина прагне самостійного відпочинку, не ображайтеся, дозволяйте проводити більше часу з друзями. Інакше ризикуєте отримати постійно незадоволеного компаньйона, котрий усю відпустку проведе з ґаджетом.

Хорошим варіантом можуть стати юнацькі мовні або тематичні табори, розташовані в курортних зонах: оселившись поблизу, батьки зможуть і самі відпочити, і з дитиною бачитися. Проте не всі підлітки відмовляться від подорожі з батьками, особливо, якщо план передбачатиме щось цікаве для них. Діти в цьому віці вже не потребують спеціальних умов і цілком здатні провести день в екскурсійному автобусі, на рівні з батьками захоплюватися архітектурою чи мистецтвом і з цікавістю спостерігати за життям інших країн.
 
Наведені рекомендації, так само як і вікові межі, — усе це дуже індивідуально. Діти розвиваються в різному темпі, поділяються на інтро- й екстравертів, мають свої інтереси й потреби, і в кожному випадку ніхто краще за батьків не спланує незабутньої відпустки. Пам'ятайте, що спільний відпочинок — це саме те, що згадуватимуть ваші дорослі діти. Потурбуйтеся також, як розважити дитину дорогою на відпочинок чи ввечері перед сном після повного вражень дня. Дитина зможе перепочити у спокої і при цьому не полишати незабутніх пригод, читаючи особливі книги для розвитку дітей – комікси.  Герої коміксів українською мовою Смурфи запросят юного читача у своє колоритне містечко, де пригодам та веселим історіям немає кінця. Джеронімо Стілтон – головний герой знаменитої на весь світ історичної серії коміксів подорожуватиме з дітьми у різні країни, епохи, братиме участь у здійсненні визначних доленосних історичних подій. А будь-яка подорож, в тому числі й подорож сторінками книжки, — це стрибок у розвитку завдяки новим враженням і вклад у майбутнє завдяки новим горизонтам. Отже, й комікси читати дітям означає сприяти їхньому різнобічному розвитку.


За матеріалами сайту: https://zn.ua/ukr/family/vidpochinok-z-ditmi-yak-koli-kudi-_.html/
КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022