(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Відпочинок з дітьми: як, коли, куди - 1Дорослі при плануванні відпустки можуть сформулювати і аргументувати свої побажання, а от молодші члени сім'ї не завжди знають, чого хочуть від літніх канікул. Чимало батьків, стомлених робочими буднями, не враховують у відпустці "дитячого фактора", але з таким підходом відпустка може перетворитися на неприємний сюрприз.

Відпочивати і залишатися здоровими

З-поміж чинників, що можуть зіпсувати спільний відпочинок з дитиною, на першому місці — здоров'я. Акліматизація у дітей віком до 12 років відбувається довше, ніж у дорослих, тому планувати відпустку з маленькими дітьми краще в межах звичної кліматичної зони або на нетривалий період. Поки організм лише пристосовується до нових умов, про користь для здоров'я не йдеться, а хворий малюк не дасть відпочити нікому. Для батьків, що працюють, узяти відпустку на три-чотири тижні буває складно, тому виходом може стати допомога родичів або відпочинок з дитиною по черзі.

Для найменших варто подбати про обмеження контактів з іншими людьми, особливо у закордонних подорожах. Навіть попри глобалізацію деякі віруси та бактерії все ще залишаються характерними для окремих територій і незнайомими для нашого імунітету. Тому самостійні мандрівки закордонними містами з використанням громадського транспорту краще планувати для старших дітей, які вже не досліджують довкілля на смак і не хворіють після контактів з великою кількістю людей.

Ще один важливий пункт — доступність медичної допомоги. Вона надзвичайно важлива для малюків, котрі ще не можуть розповісти, що з ними відбувається. Звичайно, екстрена ситуація може трапитися з будь-ким і будь-де, але про близькість до цивілізації або можливість викликати рятувальників треба подумати заздалегідь.

Психологічний комфорт

Крім здоров'я, подбайте і про психологічний комфорт маленьких відпочивальників. Дитина, котрій нудно, не лише не отримує задоволення від канікул з батьками, а й здатна зіпсувати настрій усій компанії. Відпочинок для неї — це переважно різні види активності, а за насолодою від простого лежання на сонці чи спокійного споглядання гірського краєвиду стоять робоча втома, психологічне напруження, обридлий побут, які дітям, на щастя, ще не знайомі. 

Однак і рухомі дорослі заходи, як-от відвідини музеїв і пам'яток, вечірки й екстремальні атракціони, часто або не підходять за віком, або потребують активної участі батьків. Тому підготовка до відпустки обов'язково має включати планування суто дитячих або спільних розваг з урахуванням фізичної та психічної зрілості дитини, зокрема тривалості довільної уваги, готовності до довгих прогулянок, цікавості до туристичних принад. 

Не зайвими в багажі будуть нові книжки, предмети для творчості й ігри. Додаткова вага буде виправдана, коли дитину потрібно буде чимось швидко зайняти в дорозі або просто для того, щоб подарувати дорослим трохи спокійного відпочинку. Загалом, дорога — не час для виховання, а істерикам краще запобігти, ніж боротися з ними, тож заздалегідь продумайте про заходи на такий випадок. Підлітки до істерик не схильні, але й розважити їх складніше. Тому нова книжка улюбленого автора допоможе не нудьгувати. Хорошим варіантом для розваги та розвитку дитини стануть цікаві яскраві комікси українською мовою. Запропонуйте дитині в дорозі, наприклад, новий комікс із серії про кмітливого розумного Джеронімо Стілтона або ж комікс про веселі захопливі пригоди Смурфів. Кожна серія цих чудових коміксів вміщує вже кілька виданих книг, тож для дитини вистачить захопливого читання по дорозі на відпочинок, а також «назад, додому». Окрім того, зазначимо, що комікси – це книги для розвитку дітей, тож в дорозі на відпочинок ваша дитина буде активно займатися саморозвитком. Комікси читати дітям – означає дбати про їхній гармонійний розвиток та відпочинок.

За матерыалами сайту https://zn.ua/ukr/family/vidpochinok-z-ditmi-yak-koli-kudi-_.html/
КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022