(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Великий мандрівник зі старої Венеції Марко ПолоПовідомлення про подорожі Марко Поло нарівні з описами Рубрука є найціннішими серед праць середньовічної науки про Землю на християнському Заході і довгий час служили найважливішим джерелом для пізнання Центральної, Східної і Південної Азії. Праця Марко Поло мала велике значення для епохи географічних відкриттів. Хто він був такий, цей Марко Поло…

Марко Поло – знаменитий італійський мандрівник, з чийого імені починається ера Великих географічних відкриттів. Народився він у 1254 році у місті Венеція (за іншими даними на Хорватському острові Корчула) в родині купців. 

Батько і дядько Марко - Ніколо і Маффео Поло разом з 17-річним Марко Поло здійснили подорож як купці і посланники папи Григорія X в Азію, де пробули багато років. Туди вони прибули приблизно 1275 р. У Китаї вели торгівлю, знаходячись у той же час на службі великого хана. Марко Поло об'їздив майже всі провінції величезної держави аж до Бірми і східного Тибету. Він користувався великою прихильністю хана Кублая - правителя провінції Цзяннань. Венеціанець пробув на службі у великого хана сімнадцять років.

Так сталося, що за участь в морській сутичці Марко Поло було ув'язнено в Генуезькій в'язниці (вересня 1298 р. по липень 1299 р.). Там він продиктував полоненому пізанцю Рустічелло свої спогади про подорожі - "Книгу".

Сучасники Марко Поло сумнівалися в достовірності його розповідей про міста з мільйонним населенням, багатство і розкіш Сходу, вважаючи їх перебільшеними. Однак ці розповіді не були забуті, і їхню правдивість було доведено більш пізніми дослідженнями. Зрозуміло, що праця Марко Поло не була вільною від недоліків і помилок, адже він був купцем, а не вченим. Його дані про відстані основувалися на їхній приблизній оцінці і частіше за все були значно завищені: у зв'язку з цим картографи навіть в XVI ст. переносили східний край Азії дуже далеко на схід. 

Однак Марко Поло був відмінним спостерігачем і майстерно описав побачене: у цьому він далеко перевершив своїх сучасників. Особливо виразним є опис міста з мільйонним населенням Кінсай (Ханчжоу) з його величезною морською гаванню. Він повідомляє також про численні острови в Південному морі, про які знали китайці, про Чіпінгу (Японія), торгівлю хутрами з азіатською північчю, про Індонезію і навіть про Мадагаскар.

Завдяки Марко Поло в Європі уперше почули про паперові гроші, про вулиці, облямовані деревами, і про інші нововведення, які незабаром стали запроваджуватися у Південній і Західній Європі.

Хто такий був Марко Поло та багато цікавих фактів про його подорожі ми пропонуємо вам та вашим дітям дізнатися із нашого історичного коміксу «Слідами Марко Поло» із серії коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона. Комікси від Видавництва "Ірбіс Комікси" видаються українською мовою, мають неймовірно гарні ілюстрації та інформативний текст з відомостями енциклопедичного характеру. 
Наші історичні комікси – це книги для розвитку дітей. Можемо однозначно стверджувати: комікси читати дітям - означає сприяти розвиткові їхньої ерудиції. Також ви можете придбати чудові комікси про Смурфиків.КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022