(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Вчені рекомендують дітям читати комікси

02.03.2018


«Читання коміксів позитивно впливає на інтелектуальний розвиток дітей» - таку заяву зробили працівники університету штату Іллінойс. Вчені рекомендують вчителям та батькам творчо підходити до читання, а не слідувати традиційно сформованим стереотипам.

Одна із професорів університету Керол Тіллі, яка брала безпосередню участь у проведених дослідженнях, зазначає, що комікс досить складний для сприйняття, а часом навіть набагато складніший від художньої літератури, тому читання коміксів дуже навіть корисно для дітей, як і читання звичайних книг.

Багато хто критикує таку позицію, оскільки вважають, що коли діти беруть до рук комікси, то вони лише розглядають картинки, але не читають написане. Частково з цим можна погодитися, адже ж діти власне так і роблять: те ж саме вони роблять з будь-якою ілюстрованою книгою! Тому абсолютно будь-яка книга може бути і корисною, і марною. Тут все індивідуально: все залежить від культури читання дитини і від рівня її інтелекту. 

На думку вчених, комікси – це книги для розвитку дітей. Так, з коміксами діти справді швидше розвиваються, оскільки розглядаючи картинки, створюють собі на підсвідомому рівні ланцюжок подій. Прочитавши коментарі до картинок, наповнюють ланцюжок подій змістом. У дитинстві діти часто фантазують, а комікси допомагають не тільки розвитку фантазії, а й інтелекту.

Запропонуйте дитині для читання комікси українською мовою видавництва «Ірбіс-Комікси». Яскраві веселі комікси про пригоди Смурфиків чудово розважать дитину та піднімуть настрій, а серія коміксів про ерудовану мишку Джеронімо Стілтона, основана на достовірних історичних подіях, захоплююче розповість дитині про відомих історичних особистостей, про різні історичні епохи. Комікси читати дітям означає турбуватися про їхній багатосторонній розвиток.

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2021