(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Вчені: Комікси розвивають у хлопчиків бажання читатиБританська газета Telegraph з посиланням на результати дослідження, проведеного Радою з питань навчання Канади (CCL), повідомила: хлопчики, яким у дитинстві дозволяли досхочу читати комікси, згодом охочіше читають серйозну літературу.

Як правило, у ранньому віці хлопчики читають дуже неохоче. Дослідження показало, що до 11 років лише 75% хлопців повністю опановують техніку читання, тоді як серед дівчаток число «грамотійок» досягає 85%.

У той же час, хлопчики, які мають постійний доступ до «ілюстрованого життєпису» Супермена, Бетмена або Людини-павука вдома або у шкільній бібліотеці, починають отримувати задоволення від читання та розвивають звичку до сприйняття письмового тексту.

«Незважаючи на популярність коміксів серед молодого покоління, викладачі досі не вважають за потрібне використовувати їх під час освітнього процесу», – йдеться в дослідженні.

Тим часом, за словами Яна Макнейла (Ian McNeilly), директора Національної Асоціації викладання англійської мови, комікси представляють собою дуже змістовний жанр.

«У дитинстві я з величезним задоволенням поглинав комікси про Астерікса та Тінтіна. Вони дуже допомогли мені. Комікси – це дуже доступне і розважальне читання для хлопчиків», – заявив Макнейл.

Отож, українським хлопчикам (та й, звичайно ж, дівчаткам) наполегливо пропонуємо зайнятися перечитуванням коміксів українською мовою видавництва «Ірбіс-Комікси»: прочитання наших коміксів про Смурфів розвиває у дитини оптимізм, гумор та прищеплює любов до читання, а чудові історичні комікси про Джеронімо Стілтона сприяють розвиткові ерудиції, адже ці комікси написано на основі реальних історичних подій та фактів. Можемо однозначно стверджувати: наші комікси – це книги для розвитку дітей!КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022