(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Уже скоро читайте Історії старого дерева!


Дорогі наші друзі, поціновувачі коміксів! Маємо чудову новину: ми, видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing), готуємо для вас новий комікс українською мовою. Це дуже незвичайний, корисний, повчальний і добрий комікс, який схвалить будь-який сімейний психолог! Наш новий комікс для дітей називається - Історії старого дерева авторів Брижіт Лучані та Ед Тарле. Уже так багато дітей у світі прочитали цю чудову книжку та надихнулися нею, адже комікс має незвичайний сюжет та глибокий зміст.

Цей відомий французький комікс розкриває дуже особливу тему - створення нової сім'ї, коли у батьків вже є діти від попередніх шлюбів. Здавалося б, це дуже делікатна тема для дітей, а надто - для дітей, які переживають розлучення батьків чи спостерігають, як їхні батьки намагаються збудувати нові стосунки. Діти ж є безпосередніми і одними з головних учасниками цього процесу становлення нової сім'ї; діти мають бути щасливі, а коли щасливі діти, то щасливі й батьки, а коли щасливі батьки, то щасливі й діти - усе взаємопов'язано… Щоб зрозуміти і прийняти таку нову життєву ситуацію правильно та усвідомлено, діти мають стати мудрими. Ось цієї мудрості і навчить наш новий комікс Історії старого дерева!

Добрі історії, розказані у коміксі, навчають дітей дуже важливим речам: як бути терплячими  і розуміючими, як любити та цінувати свою сім'ю та друзів, незважаючи на несхожість один на одного та на суперечки і образи, які часом виникають, як навчитися приймати самого себе та інших. У сюжеті коміксу моделюються різні життєві ситуації і головні герої вчаться їх проживати гідно та правильно і обов'язково на своєму прикладі навчать цього маленьких читачів.

Головними героями коміксу є лисиці та борсуки. Відомо, що у дикій природі ці тварини є дуже різними за своєю поведінкою та способом життя, вони є абсолютними протилежностями та конкурентами. Лисиці – метушливі створіння, які нехтують порядком та чистотою, а борсуки – розважливі «чистюні» часто стають жертвами рейдерства лисиць у природі і ніколи не повертаються у нору, яку колись зайняла ця руда мешканка лісу. І ось який поворот: у новому дитячому коміксі борбуки та лисиці стали однією великою сім'єю... Так сталося, що мисливці зруйнували дім лисички Руді та її мами і родина співчутливих доброзичливих борсуків прийняла їх до себе. Але сусідство виявилося зовсім не простим: борсукам та лисицям важко ж ужитися разом


Прочитавши наш комікс на українській мові, діти засвоять багато корисного: навчаться дружити та допомагати один одному, злагоджено співпрацювати та чути інших, зрозуміють, як важливо прагнути до порозуміння! А ще комікс має просто неймовірні акварельні ілюстрації! Такі затишні та ніжні, деталізовані. Вони розкішні, їх можна розглядати годинами… просто, не читаючи текст. Це справжня дитяча книжка, яка має всі шанси стати улюбленою!

Комікс Історії старого дерева підходить для спільного читання з батьками чи для першого самостійного читання, а також це чудова книжка для прочитання перед сном.

Зауважимо, що це оригінальне видання рекомендовано Міністерством національної освіти Франції для прочитання дітям. І ось скоро воно буде доступне і маленьким читачам в Україні. На нашому сайті ми вже відкрили передзамовлення на це видання за зниженою ціною - 200 грн (а коли комікс надійде до нас у видавництво його ціна зросте до 250 грн). Комікс надійде читачам уже 5-8 грудня 2021 року. Тож покваптеся замовити комікс на подарунок своїм дітлахам до Свята Святого Миколая!КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022