(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

УВАГА! Нове передзамовлення - комікс Перший самурай

Привіт! А у нас нове передзамовлення. Ваше улюблене видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) продовжує видавати для вас історичні комікси із серії про пригоди Джеронімо Стілтона. Уже 11 графічних новел із цієї неймовірної серії побачили світ на українській мові. Цього разу ми готуємо для вас довгоочікувану новинку комікс для дітей – Перший самурай.

Наш старий друг - відважний розумний та надзвичайно ерудований Джеронімо, редактор газети «Гризун», вирушає у чергову подорож, відкриває для себе нову країну, нову епоху, нові знання – для себе і для вас, дорогі друзі! Цього разу, слідуючи за підступними котами-піратами, задля збереження миру та стабільності Джеронімо і його незмінна команда вирушають у Стародавню Японію, у давні часи самураїв. Оце так пригода! Тут ми з вами ще не були!

Самураї – одні з найбільш впливових і колоритних постатей історії та культури Японії. Ці суворі та непохитні воїни викликали одночасно і повагу, і страх. Хто вони такі, як і коли жили ви довідаєтеся, прочитавши наш новий комікс українською мовою Перший самурай.

Для цього для вас ми відкрили передзамовлення на нашому сайті. Ви можете купити комікс Перший самурай всього за 200 грн та отримати його одні з перших уже 21 лютого - 3 березня! Кількість передзамовлень обмежена, то ж поспішайте, бо надалі ціна коміксу становитиме 250 грн.

Пам'ятаєте, що комікси про Джеронімо Стілтона є всесвітньовідомим бестселером?! Італійські діти першими серед дітей з усієї нашої планети змогли поринути у світ пригод та знань разом з історичними коміксами про Джеронімо Стілтона. Автором цих чудових книг є Елізабетта Дамі - італійська дитяча письменниця.

Комікси так полюбилися дітлахам, що згодом їх було перекладемо 48 мовами! Ці комікси перекладати на українську мову будемо для вас ми, команда видавництва «Ірбіс Комікси». Адже комікси про Джеронімо - це не лише захоплююче читання, сповнене пригод та гумору, а й повноцінне навчання: засвоєння історичних фактів, дат, подій, інформації про життя видатних історичних постатей та про їхній внесок у світову культуру. Усі комікси про Джеронімо Стілтона побудовано на історичних подіях, бо ідея книжок така, що діти, читаючи, невимушено засвоюють знання, якими повинна володіти кожна сучасна ерудована людина!

А окрім того, сторінки самого коміксу наповнено невеличкими пояснювальними «записками», що додатково роз'яснюють певне поняття чи термін, допомагаючи краще зрозуміти ті чи інші епохи та явища. Ось так!

Хочеться  дізнатися, що цього разу задумали підлі коти-пірати, яку нову аферу вигадали, щоб змінити історію заради власних вигод???, адже наслідки таких втручань у визначений хід подій можуть стати фатальними, бо, як ми знаємо, події минулого мають безпосередній вплив на становлення та хід майбутнього! Тоді натискайте: замовити новий класний комікс Перший самурай! Вивчати історію у коміксах це так захоплююче!  

А ще ми видаємо й інші захоплюючі розвиваючі комікси для дітей і молоді. Комікси українською мовою обов'язково зацікавлять читачів різних вікових категорій: для діток молодшого віку та школярів пропонуємо комікси про Смурфів та «Зубси», серію коміксів про сімейні цінності  "Сестри"«Історії старого дерева», старшокласникам та студентам припадуть до душі комікси «Економіка...» та графічний роман «Володимир – Князь Київський».

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022