(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Увага: іграшки бувають небезпечні!Дитяча іграшка - мультифункціональна. Вона допомагає розвивати інтелект малюка, ретельність, старанність, тренувати пам’ять, координацію. Лікарям, батькам , вихователям слід більше приділять уваги психологічній характеристиці іграшки, слідкувати, щоб анти-іграшки не потрапили до рук наших дітей і не завдавали їх фізичної, моральної і духовної шкоди.

Безпечне виконання іграшки

Іграшки мають відповідати основним педагогічним, психологічним, гігієнічним, медичним, ергономічним вимогам. Іграшки мають задовольняти вимоги хімічної, біологічної, механічної, конструктивної, акустичної, електричної, оптичної, пожежо-, вибухо- та іншим видам безпеки. Для виготовлення іграшок має використовуватись матеріали, що дозволені органами ДержСанЕпіднагляду України.
 
Іграшки та матеріал, з якого вони виготовлені, мають бути чистими не інфікованими, та не ураженими комахами і гризунами. При виготовлення іграшок для малюків (менше 3 років) не дозволяється використовувати скло та ворсовані матеріали. В іграшках не дозволяється використання легкозаймистих, набивних матеріалів. Захисно-декоративне покриття іграшок має бути стійким до дії слини, поту та вологої обробки.

Вага іграшок типу брязкальце, створених для дітей до 3 років, має бути не більше 100 г. Іграшки для гри на воді мають бути герметичними, мати незворотні клапани.

Привідні механізми, гострі кінці деталей кріплення мають бути недоступними для дитини. Іграшки повинні мати правильну форму, гладку поверхню без гострих, ріжучих країв, вм’ятин. Конструкція збірних іграшок має забезпечувати надійність з’єднань, легке функціонування. Хімічні джерела струму мають вільно встановлюватися та вийматися з корпусу іграшки.

Психологічний вплив іграшки

Іграшка впливає не тільки на фізичне здоров’я дітей, а й на їх психологічний статус. У наш час це дуже актуально. Засоби масової інформації пропагують фільми, мультфільми головний сюжет яких рекламує насилля і жорстокість. Небезпечними для дитячої свідомості є іграшки героїв сучасних мультфільмів, комп’ютерних ігор, в яких обов’язково потрібно когось убити, інакше уб’ють тебе. З’явилося багато вульгарних, страшних іграшок. Якщо дитину з самого раннього віку оточують ляльки-представники нечистої сили, то потяг до віри, співчуття, жалісливості, милосердя буде в неї атрофований. Демонічна іграшка здатна створити чудовисько в душі маленької людини, вона стає транслятором духовної розрухи: одержимості, неврозів, схильності до суїцидів.

Дорослі повинні пам’ятати, що іграшка — це не просто забава. Вона закладає у душу дитини початкові поняття добра і зла, програмує поведінку.

Більшу частину свого дитинства малюк проводить у грі. Дитина спілкується з іграшкою, як з живою істотою: довіряє їй образи і радості, нашіптує секрети, не чекає обману, агресивності, жорстокості. Завдяки механізму інтимізації спілкування іграшка в очах дитини стає «живою» істотою. Дитина може проговорити свої страхи, невдоволення, бажання, розчарування. Дуже часто лікарів-психологів, спостерігаючи за грою малюків, за вибором ними іграшок діагностують психічні розлади і за допомогою арт-терапії та казко-терапія гармонізують психічний стан маленького пацієнта.

Іграшка лікує!

Відома лікувальна роль іграшки. Особливо, хочеться звергнути увагу на реабілітацію дитини після інфекційних хвороб, які супроводжуються порушенням психологічної рівноваги, розладами нервової діяльності, виснаженістю, ослабленням організму, зниженням емоційного тонусу, порушенням сну, дратівливістю. 

У хворої дитини слід забрати іграшки, що спричиняють небажану активність: занадто яскраві, гучні, великі. Слід розмістити 3-7 невеликих улюблених іграшок спокійних відтінків. 

Захоплена грою дитина менше буде акцентуватися на хворобі, стане відволікатися від її проявів – кашлю, болю, свербіння. Правильно підібрана іграшка допомагає перевести мозок на новий режим функціонування з оптимізацією нервових процесів. Дитина стає більш впевненою в собі, активною, життєрадісною, що, в свою чергу, покращує дихання, кровообіг, травлення, зміцнює імунітет.

Дуже уважно слід підбирати м’які іграшки для дітей. Потрібно звертати увагу не тільки на розмір, колір та фактури, але і на «обличчя» іграшки, зокрема, на очі. Близько поставлені зіниці та наполовину закриті повіки – це вираз суму (депресивне обличчя). Дитина буде зорієнтована не на радість, здоров’я, а на хворобу, сум і тривогу — іграшка нашкодить дитині.

До слова, книжка також може бути небезпечною для дитини: неякісний папір, фарби, неправильно оформлений текст, «агресивні» ілюстрації та недобрий зміст книжки можуть також принести за собою непоправні наслідки. Але це не про книжки від Видавництва "Ірбіс комікси" – комікси. Наші комікси надруковано на якісному папері, якісними фарбами, вони містять гарні добрі яскраві ілюстрації, виразний шрифт тексту. 

Видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!


Видаються наші книги для розвитку дітей – комікси українською мовою.

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022