(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Успішні люди – це перш за все успішні читачі


Кондзелка Наталія, 

експерт та досліджувач коміксів


       Усі ми прагнемо бути успішними, долати вершини, розвиватися та самовдосконалюватися. І йдеться не лише про професійну сферу, відносини з діловими партнерами, а й про сім′ю, стосунки з друзями та близькими людьми. На жаль, не всім при цьому вдається досягати відмінних результатів, навіть при наполегливості та старанні. І знаєте, чим це пояснюється? Відсутністю звички читати.
       Ви можете не повірити, але вчені довели: успіх, мотивація до дій, здатність ставити мету і досягати її найчастіше приходять до тих, хто призвичаєний до читання! Так, саме завдяки книгам розвивається інтелект, здатність мислити критично, схильність до аналізу, а також вміння чути і розуміти інших. Все це ті риси, які допомагають діяти послідовно, цілеспрямовано та виважено. 


       Приклади? Прошу дуже! Саме читання стало свого часу рушійною силою для таких відомих людей, як Томас Едісон, Авраам Лінкольн, Марк Твен, Чарльз Діккенс, Чарлі Чаплін. І цей перелік можна продовжити. Ці відомі особи усім, чого вони домоглися у житті, завдячують… читанню. Не маючи змоги здобути освіту через відсутність фінансової підтримки, несприятливі суспільні та сімейні обставини, вони, проте, добилися неймовірного успіху тому, що читали, займалися самоосвітою. 
       З цього напрошується висновок: успішні люди завтрашнього дня – це успішні читачі вже сьогодні. Психологи, до речі, знаходять дуже багато спільного між успішними людьми та книголюбами.

1. Підвищена зосередженість

       Люди, які не уявляють свого життя без книги, вміють надовго зосереджуватися над виконанням певного завдання. Чому так відбувається? Тому що читання, у принципі, не швидкий процес. Іноді читачі роблять перерви у проміжках між розділами, але здебільшого вони не хочуть відкладати книгу доти, доки не дійдуть до останньої сторінки. Успішних людей процес роботи над тим чи іншим проектом захоплює так само, як і процес читання.

       До речі, навчити концентрувати увагу на читанні допоможуть книги особливого формату – комікси. Недарма їх називають чудовими книгами для розвитку дітей будь-якого віку.

 Видавництво «Ірбіс Комікси» пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський»2. Вміння ставити чітку мету

       Щоразу беручись до читання, справжній, відданий читач знає, скільки часу він планує присвятити улюбленому заняттю. Тобто, по суті, він вміє правильно формувати мету і розподіляти час. Так само вчиняють і успішні люди, які, поставивши перед собою мету, працюють над її досягненням. Одна вершина змінюється іншою. Так і книголюби поновлюють свій список бажаних книг щораз новими, цікавими виданнями. А чи давно ви купували своїй дитині книги для домашньої бібліотеки, і чи є в ній, скажімо, особливі книги – комікси, що є надзвичайно популярними для розвитку дітей у всьому світі?

3. Продуктивне використання часу 

       Успішні люди знають ціну часу, саме тому підходять до справи зважено та відповідально. Роботу планують так, щоб виконати її бездоганно і вкластися у відведені часові межі. Читачі так само цінують час і прагнуть скоротити його витрати. Знову ж таки, не зайвим буде нагадати, що комікси прекрасно дозволяють опрацювати великий обсяг інформації за короткий час, адже малюнки в поєднанні з текстом дозволяють швидко та продуктивно уявити її та засвоїти.

4. Освіченість та поінформованість

       Успішні люди досягають вершини, тому що багато часу в їхньому житті пішло на навчання. Коли вони обирають книгу, то це означає, що вони не просто погортають її та швидко переглянуть зміст, а те, що вони візьмуть з неї все корисне для себе по максимуму. 

5. Навички письмової та розмовної мови

       Не секрет, що найбільші оратори в історії були відданими читачами. Від Демосфена до Лінкольна і Нельсона Мандели – всі люди, чиї імена вписані в історію, шанували книги за мудрість, яку вони нам дарують, були дослідниками, черпали свої знання з безсмертних трактатів своїх попередників.

6. Добра пам'ять

       Кожен читач знає, на що спроможний наш мозок, коли його постійно тренувати. Наші розумові здібності насправді є невичерпними, якщо постійно давати поживу інтелекту, отримувати нові знання, враження та досвід. Чим більше ми читаємо і пізнаємо, тим легше проходить процес запам′ятовування та збереження інформації. Саме тому успішні люди мають доступ до всіх видів інформаційних ресурсів і формують власне бачення та думку на різну тематику. Особливо поліпшують пам’ять книги-комікси, адже під час читанні їх на свідомість та підсвідомість впливають одразу два джерела інформації: текст і малюнок. Саме тому комікси у всьому світі вважаються одними з найкращих книг для розвитку дітей.
       Отже, читання – важливий процес у розвитку дітей та подальшому становленні їхньої особистості. Купуйте їм книги, читайте разом. І не забувайте про комікси – цей новий і особливо корисний жанр літератури в нашій країні!КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022