(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Учитель за покликанням, або як у цікавий спосіб популяризувати читання серед дітей

Наталія Кондзелка,

 експерт та досліджувач коміксів

Бібліотека на колесах

       Подорожуючи на триколісному мотоциклі, колишній учитель Антоніо Ла Кава популяризує читання книг серед дітей різного віку. Понад 10 років він безперервно виконує цього роду ритуал. Так Антоніо допомагає дітям із найбідніших провінцій Італії, яким батьки не можуть купувати книги і в чиїх домівках немає власної бібліотеки. Антоніо щоразу поспішає на чергову зустріч із дітьми, аби побачити їхні щасливі усміхнені обличчя, підтримати мрії про краще майбутнє та додати впевненості у власних силах і магічній здатності книг перетворювати знання на досягнення.
 
Ще за часів своєї педагогічної праці Антоніо поставив собі за мету робити все для блага дітей, долаючи будь-які труднощі та не зважаючи на власний вік і втому. Вийшовши на пенсію, він продовжив виконувати свою місію і докладає всіх зусиль, щоб задумане втілювати в реальність. Антоніо Ла Кава цікавиться тим, які нові книги для дітей виходять з друку, і привозить їх школярам, заохочуючи до читання, а отже, і до саморозвитку.
У 2003 році, вже будучи пенсіонером із 42-річним стажем роботи, йому вдалося купити 3-колісний мотоцикл та переробити його на свого роду бібліотеку на колесах. Свою подорож Антоніо розпочав із колекцією з 700 примірників книг, у якій на сьогодні вже понад 1000 найрізноманітніших видань, включаючи як сучасні казки, так і класичні романи для підростаючого покоління.
Щодня Антоніо, якого багато хто вважає справжнім диваком, долає близько 500 км, розраховуючи на власні кошти, наполегливість та відданість справі.
Цей дивовижний педагог-бібліотекар переконаний: від того, що читають діти, залежить майбутнє нації. Саме тому так важливо дбати про те, щоб усі маленькі громадяни мали право на освіту і змогу щодня брати книгу до рук. На його думку, дітям треба прищеплювати любов до читання з самого малечку і робити це у правильний спосіб, адже від цього залежить, чи будуть вони книголюбами у дорослому віці.
      Антоніо з власного досвіду знає, що прищепити дітям любов до книги стає дедалі складніше. У школі педагогам вдається лише навчити їх читати. А самостійно братися за книжку діти здебільшого не прагнуть. Чому? Можливо, і тому, що читання вони сприймають як примусове, а отже, нецікаве заняття. Цей стереотип, на думку Антоніо, треба послідовно долати, щодня на практиці доводячи учням: читання – це задоволення, шлях до іншого, насиченого, кращого життя, а не марудна робота. Утім, таке до снаги лише справжнім педагогам. Таким, як герой цього допису.

Наполегливо привчаючи дітей до читання...

Звичайно, не все залежить тільки від таланту вчителя. У наш час технологічного прогресу викликати інтерес до читання нелегко ще й тому, що книга змушена конкурувати з численними електронними пристроями та Інтернетом, де є можливість знайти будь-які тексти в електронному вигляді. Але, на думку Антоніо, все одно треба робити свою справу, привозити казки, повісті та вірші і таким чином ростити читачів. Тим більше що тільки друкованій книзі притаманна справжня магія, що виникає від поєднання слів із зображенням.
Разом з Антоніо Ла Кава не забувайте читати своїм дітям, прищеплюйте їм любов до книги, поповнюйте вашу домашню колекцію щоразу новими та цікавими виданням. І в тому числі коміксами – особливими книгами, створеними з любов’ю саме для дітей. Ці твори виховують розумних, допитливих, оптимістичних, впевнених у своїх силах читачів завтрашнього дня. 
       А прикладом таких творів є, наприклад,перші українські комікси для дітей. 

Видавництво «Ірбіс Комікси» пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!
КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022