(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

У давньоримському Колізеї кожен глядач мав своє місцеА чи знаєте Ви, що у давньоримському Колізеї, принаймні до кінця І ст. н.е., глядачі займали місця відповідно до свого становища на ієрархічному щаблі. 

У перших рядах розташовувалися сенатори, за ними сиділи вершники, вище – люди з меншим достатком, і, нарешті, на самому верху сиділи «негромадяни», раби і жінки, за винятком жриць-весталок, які займали місця разом з сенаторами на передніх рядах.

Сенатори, а, можливо, і вершники, розташовувалися на рухомих зручних сидіннях, решта глядачів – на прикріплених до підлоги лавах (мармурових, а на самому верху – на дерев’яних).

Хоча, насправді, судячи з конструкції Колізею, сенатори не дуже-то й «вигравали», займаючи місця у перших рядах. Місця ж нагорі мали свої переваги. Зверху було добре видно публіку, яка теж була неабияким видовищем. Крім того, наявний в амфітеатрі навіс (тент площею 10 000 кв.м) прикривав від палючого сонця лише верхню половину Колізею. Глядачам, які сиділи в нижній половині амфітеатру, доводилося вдягати широкополі капелюхи або розкривати парасольки.

Як будувався могутній Колізей та які цікаві факти супроводжували це величне будівництво, та й загалом, як жили стародавні римляни, можна дізнатися, прочитавши наш історичний комікс українською мовою «Шахраї в Колізеї» із серії коміксів про Джеронімо Стілтона. 

Видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!


Наші історичні комікси – це книги для розвитку дітей. Читати дітям наші історичні комікси означає сприяти розвиткові їхньої ерудиції. 
КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022