(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Сміх - найкраший учитель для дітей!

Наталія Кондзелка, 

експерт та досліджувач коміксів

Посміхайтеся частіше!

       Найкращими ліками від усіх недуг та проблем є сміх та позитивні емоції. Чим більше ми сміємося, тим краще почуваємося, тим більше симпатії викликаємо в інших людей, і головне – тим довше живемо, адже сміх додає чимало років життя. Про це давно говорять науковці, та ми й самі у цьому переконуємося щодня. А не так давно стало відомо, що сміх до того ж стимулює здатність до навчання та поліпшує пам'ять дітей. Яким чином, давайте дізнаватися разом.

Дослідження, проведені в університеті Sussex (Brighton, UK) під керівництвом головного психолога д-ра Девіда Люїса, довели: діти дошкільного віку набагато легше і швидше опановують усе нове, якщо їх час від часу смішити. Взаємозв′язок тут досить простий: сміх викликає веселий, гарний настрій, що, своєю чергою, сприяє кращому сприйманню інформації. Тож, згідно з дослідженнями, якщо під час уроку регулярно веселити малих учнів і піднімати їм настрій, створюється позитивна атмосфера, що тягне за собою добрі результаті у навчанні. У таких умовах діти на 67% краще сприймають інформацію! Усмішка - то справжня Супер сила!

Ще одне дослідження, на цей раз проведене науковцями французького університету Descartes, стосувалося найменших малюків. Батькам діточок віком 18 місяців було запропоновано зацікавити їх іграшками у жартівливий спосіб. І що ж із того вийшло? Коли тато чи мама розігрували цілу кумедну виставу з ведмедиком чи м′ячиком, малюки виявляли до іграшки значно більше зацікавлення, були більш жвавими, активними та уважними. 

До речі, подібні дослідження були проведені і для дорослої цільової аудиторії. Було з′ясовано, так би мовити, біохімічний аспект сміху. За даними науковців, веселі емоції впливають на рівень дофаміну та ендорфінів у людському організмі. Інтенсивне продукування цих гормонів активізує мозок, а отже, позитивно позначається на процесі навчання загалом.
Тема взаємозв′язку сміху та інтелектуального розвитку дедалі частіше обговорюється у ЗМІ. Так, відоме британське видання Daily Mail опублікувало статтю, в якій сміх розглядається як метод та свого роду стимулятор у навчанні, навіть коли це стосується 2-річної дитини.

Чому сміятись так важливо?

«Магічні» властивості сміху полягають у тому, що він робить дитину спокійнішою. Під впливом радісних емоцій малюки менше налаштовані на дратівливість та примхи. Гарний настрій автоматично викликає позитивне ставлення до навчання, і діти з ентузіазмом відкривають для себе нові знання. Цікаво, що сміх зменшує стрес, що виникає через страх невдачі та помилок. Діти менше бояться і виявляють більше зосередженості, виконуючи завдання. А щоб посмішка була здоровою ми підготували для малих читаів комікс - "Зубси"! 

       А чи може добра книга викликати сміх та веселі емоції? Аякже! Це може бути як звичайна книга, так і книга коміксів. До слова, серія історичних коміксів про Джеронімо Стілтона містить багато цікавих комічних діалогів, що допомагають маленьким читачам краще засвоювати нову інформацію. Але цінність коміксів про Джероніма Стілтона ще й у тому, що вони розповідають і про серйозні історичні події! Отож якщо ви хочете, щоб ваші діти пізнавали нове активно, невимушено і в доброму гуморі, то саме час взяти до рук книги для розвитку підростаючого покоління – комікси!

      Підбиваючи підсумок, зауважимо, що сміх не тільки активізує розумову діяльність, поліпшує пам′ять та розвиває здібності, а й допомагає виховувати позитивне ставлення до життя. Отож даруйте вашій дитині море усмішок, створюйте радісну атмосферу для її творчого розвитку та навчання, і ви побачити, як ваша дитина стане розумнішою і щасливішою!
КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022