(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Штучний інтелект не вміє читати комікси

01.04.2018


Дослідники з університету Меріленда з’ясували, що звичайний комікс може ввести штучний інтелект в ступор. Мохит Ийер з командою фахівців вирішили зайнятися потрібною і важливою справою, а саме: познайомити штучний інтелект з коміксами, а заодно і з’ясувати, чи вийде у програми розібратися з усіма картинками та текстом, зіставивши їх один з одним в правильній послідовності.

Для цього вчені відсканували близько чотирьох тисяч різних журналів-коміксів, таким чином склавши велику бібліотеку, яка включає в себе більше мільйона окремих зображень. Текст з картинок теж був оцифрований, щоб програмі було простіше розібратися в сюжетах. Після цього програмі показували різні картинки, а вона повинна була здогадатися, що ж буде далі, зіставивши картинки і фрагменти тексту.

Виявилося, що штучному інтелекту це не під силу. Алгоритми розпізнавання зображень не змогли розібратися в картинках через те, що стилі малювання були різні, самих зображень було дуже багато, а текст на картинках був нерозривно пов’язаний з тим, що або хто на них зображений, тому програма не змогла впоратися із завданням. Незабаром після початку тестування штучний інтелект прийшов в замішання, показавши рекордно низькі результати. Мабуть, позначився брак образного мислення. 

Як довели дослідники з університету Меріленда, щоб читати комікси, треба володіти логічним та образним мисленням, хорошою уявою та фантазією. Читання коміксів не таке вже й просте завдання, і таке читання має, до того ж, багато позитивних наслідків: розвиває ту ж уяву, фантазію,  що сприяє розвиткові інтелекту, розвиває уміння організовувати інформацію в певний логічний ряд, розвиває цікавість до читання, нарощується словниковий запас… Можемо стверджувати, що комікси читати дітям - це читати з користю. Тому пропонуємо Вам для захоплюючого читання чудові комікси українською мовою про Смурфиків та про пригоди ерудованої миші Джеронімо Стілтона. Ці серії дитячих коміксів завоювали любов дітей по всьому світу і їх заслужено визнано світовими бестселерами, адже це справжні книги для розвитку дітей.

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2020