(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Штучний інтелект не вміє читати коміксиДослідники з університету Меріленда з’ясували, що звичайний комікс може ввести штучний інтелект в ступор. Мохит Ийер з командою фахівців вирішили зайнятися потрібною і важливою справою, а саме: познайомити штучний інтелект з коміксами, а заодно і з’ясувати, чи вийде у програми розібратися з усіма картинками та текстом, зіставивши їх один з одним в правильній послідовності.

Для цього вчені відсканували близько чотирьох тисяч різних журналів-коміксів, таким чином склавши велику бібліотеку, яка включає в себе більше мільйона окремих зображень. Текст з картинок теж був оцифрований, щоб програмі було простіше розібратися в сюжетах. Після цього програмі показували різні картинки, а вона повинна була здогадатися, що ж буде далі, зіставивши картинки і фрагменти тексту.

Виявилося, що штучному інтелекту це не під силу. Алгоритми розпізнавання зображень не змогли розібратися в картинках через те, що стилі малювання були різні, самих зображень було дуже багато, а текст на картинках був нерозривно пов’язаний з тим, що або хто на них зображений, тому програма не змогла впоратися із завданням. Незабаром після початку тестування штучний інтелект прийшов в замішання, показавши рекордно низькі результати. Мабуть, позначився брак образного мислення. 

Як довели дослідники з університету Меріленда, щоб читати комікси, треба володіти логічним та образним мисленням, хорошою уявою та фантазією. Читання коміксів не таке вже й просте завдання, і таке читання має, до того ж, багато позитивних наслідків: розвиває ту ж уяву, фантазію,  що сприяє розвиткові інтелекту, розвиває уміння організовувати інформацію в певний логічний ряд, розвиває цікавість до читання, нарощується словниковий запас… Можемо стверджувати, що комікси читати дітям - це читати з користю. Тому пропонуємо Вам для захоплюючого читання чудові комікси українською мовою від Видавництва "Ірбіс Комікси" 

Видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!

Ці серії дитячих коміксів завоювали любов дітей по всьому світу і їх заслужено визнано світовими бестселерами, адже це справжні книги для розвитку дітей.

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022