(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Що таке Вюрмське зледеніння         Останнє зледеніння, Вюрмське, завершилось 14 тисяч років тому. Воно тривало близько 10 тисяч років. Під час льодовикового максимуму Вюрмського заледеніння більшість країн Західної та Центральної Європи були вкриті холодними степами, а в Альпах переважали тверді льодовикові поля та гірські льодовики.


Внаслідок осуш
уючої дії льодовика рівень Світового океану впав на 130 метрів. Зникло багато морів. Зокрема, сушею стала вся Одеська затока від гирла Дунаю до Криму, зникло Азовське море. На місці північної частини Чорного та Азовського морів були поширені холодні степи, прорізані глибокими долинами Дону, Дніпра, Дністра та Дунаю. Одночасно північні моря та океани вкрилися кригою до 45° північної широти. Таким чином, Атлантичний океан замерз до північного узбережжя Іспанії і до широти Монреаля, а Тихий — до Японії.


Важко повірити, що на теренах Прикарпаття, наприклад, на фоні тундрових ландшафтів колись можна було побачити мамонтів, волохатих носорогів та інших тварин, які давно тут не живуть. Лише сліди цього останнього зледеніння і досі читаються у сучасному ландшафті та палеонтологічні знахідки нагадують про ті далекі часи…

Ще більше цікавої інформації та вражаючих фактів про період зледеніння на землі можна дізнатися із нашого коміксу «Льодовиковий період». Цей комікс – одна з частин багатотомного видання історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона. Діти завдяки нашим всесвітньовідомим історичним коміксам про Джеронімо Стілтона знайомляться з історією всесвіту, засвоюють важливі історичні дати та факти, стають ще більш ерудованими та обізнаними. Наші історичні комікси українською мовою закохують у історію! Ці цікаві пригоди та подорож у минуле сподобаються і дітям, і дорослим, тому це однозначно й чудова книга на подарунок (комікс на подарунок)!
Також обов'язково зверніть увагу на інші комікси видавництва «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing). Ми пропонуємо комікси для дітей молодшого віку комікси про Смурфиків; для дітей шкільного віку – серію історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона; для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою є серія коміксів для дітей про догляд за зубками «Зубси»  та серія про сімейні цінності - комікс  "Сестри". Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери!

 

 

 
 

 

За матеріалами Державного природознавчого музею НАН України у Львові

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022