(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Рисові тераси у КитаїСпоглядаючи фотографії рисових плантацій, складно залишитися байдужим. Людина власноруч створила цілу структуру вирощування рису, що стала не лише джерелом їжі для місцевих жителів, а й справжньою принадою для туристів: рисові тераси створюють прекрасні ландшафти пагорбів китайської провінції.

У провінції Гуансі, за дві години їзди від міста Гуйлінь у Китаї, відкриваються чарівні краєвиди рисових плантацій. Тут місцеві жителі, здавалося б, легко та цікаво вирішили проблему вирощування рису, облаштувавши на крутих схилах гори Луншен тераси. 
Робота це була надзвичайно складна та клопітка. Адже неточність процесу могла призвести до руйнування всього комплексу.

Ще на початку XIII століття перед династією Юань постала проблема терасування гір Луншен для отримання хорошого урожаю рису. Поселення проживало в гористій місцевості. І тут, звісно, виникали проблеми із вирощуванням рису. Знадобилося понад чотириста років, щоб побудувати тераси, відомі як Лонгжі. 

Тяжко працюючи на пагорбах, китайці думали, як прогодувати сім'ю та виростити урожай. А разом із цим створили прекрасне творіння, яким нині милуються туристи зі всього світу.

У Китаї рисові тераси називають Хребтом дракона. Навесні, коли на пагорбах утворюються красиві вигини рисових насаджень, здалеку вони й справді схожі на хребет тварини.

У старців у поселенні Луншен є приказка: "Де земля, там і веранда". Так ось, рисові тераси називають "дивовижною верандою".
Із сезону в сезон рисові тераси змінюють своє вбрання. Навесні, до речі, найкращий час, щоб відвідати їх. Тут збирається багато води, вона зрошує землю й тераси мають вигляд величезних підвішених смуг на гірських схилах. 

Влітку рис починає достигати, і саме тоді на пагорбах гуляє вітер. Тож схили майорять салатовими хвилями рису. 

Восени поле набуває золотого кольору. А взимку можете й не зрозуміти, що тут вирощують цілі рисові поля, оскільки весь схил покритий снігом.

Усі тераси знаходяться на схилах гори на висоті від 110 до 300 метрів над рівнем моря із нахилом 26–35 градусів, інколи й 50. 

Про рисові поля у Китаї та ще багато цікавих фактів про Стародавній Китай і про життя у ньому діти зможуть дізнатися із нашого коміксу «Слідами Марко Поло» із серії про пригоди Джеронімо Стілтона. Це спеціальна серія історичних коміксів, текст яких адаптовано для сприйняття дітьми та для їхнього зацікавлення історією світу. Видаються наші комікси українською мовою, мають неймовірно гарні ілюстрації та інформативний текст з відомостями енциклопедичного характеру. Наші історичні комікси – це книги для розвитку дітей. Можемо однозначно стверджувати: комікси читати дітям - означає сприяти розвиткові їхньої ерудиції.

  Видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!


КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022