(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Про вплив зміни погоди на дитину30% дітей до п'яти років страждають від зміни погоди і перепадів тиску. Проявляється у всіх дітей це по-різному. Одні відмовляються від їжі, у інших болить голова, є млявість і озноб. Після часу, проведеного в утробі мами, діткам потрібно близько два роки, щоб адаптуватися до зовнішнього середовища. При змінах погоди, зменшується кількість кисню в повітрі, що призводить до кисневого голодування мозку. Наднирники починають викидати у кров велику кількість адреналіну - це гормон стресу. Саме через це при зміні погоди діти ведуть себе досить неспокійно, часто вередують і скаржаться на нездужання.

Як впливає зміна погоди

При зниженні вологості повітря, дитячий організм зневоднюється - кров згущується, а кровообіг погіршується. Маленькі діти набагато швидше переохолоджуються або перегріваються.

Найбільш негативний вплив на організм дитини здійснюють різкі перепади температур протягом доби. Чим різкіше перепади, тим гірше буде почувати себе дитина.

Коливання тиску від 20-25 мм у добу викликають у дітей загальну слабкість і головний біль. При сильному вітрі або хуртовині діти стають більш збудливими і тривожними, також порушується нормальний сон. У періоди магнітних бурь діти також схильні до стресу, вони стають дратівливими й примхливими без причини. Щоб нервовій системі дитини знову прийти в норму, потрібно кілька днів.
Надмірний вплив змін погоди на організм дитини - це не хвороба, проте це може свідчити про більш серйозні захворювання. 

Визначивши ці захворювання і вилікувавши, можна позбавити дитину від багатьох проблем, пов'язаних з погодними змінами. Оскільки ці зміни є захисною реакцією організму на несприятливі умови. 

Коли дитина найбільш вразлива

Найбільше від перепадів температур страждають діти з хронічними захворюваннями вегетативної, нервової, серцево-судинної та ендокринної систем. Також фахівцями помічено залежність від метеорологічних змін дітей з різною конституцією та типом темпераменту. Так, повненькі і худенькі, а також меланхоліки і холерики більш сприйнятливі до змін погоди. Дітки, народжені раніше терміну і недоношені, страждають більшою метеорологічною чутливістю. Зима є для дитини періодом, коли закінчуються в організмі вітаміни і накопичується втома. У зв'язку з ослабленням організму збільшується метеочутливість дитини. Для відновлення сил малюка необхідно проводити комплекс оздоровлюючих процедур. Навесні, з появою перших сонячних променів, життєві сили організму збільшуються. Але нестача вітамінів і часта зміна погоди не дозволяє малюкові повністю відновитися.

Влітку дитині необхідно близько двох тижнів для звикання до нового клімату. Тому немає сенсу вивозити малюка на південь більш ніж на місяць. З приходом осені знову наступають різкі перепади тиску, що не впливає позитивно на захисну функцію організму дитини.

На нервову систему дитини дуже впливає адаптація до садка, школи, розлучення батьків, а також переїзди. Все це значно знижує захисну функцію організму та його опірність до перепадів тиску і магнітних бурь. Також якщо дитина застуджена, має коліки або ріжуться зубки, то вона сильніше реагує на погодні зміни. 

Як допомогти дитині

Для зміцнення організму дитину, перш за все, необхідно вилікувати від хронічних захворювань. Так само дуже важливо дотримання встановленого режиму для малюка. Проведення часу за комп'ютером слід обмежити, оскільки це теж не дуже добре для метеочутливої дитини. Для кращого перенесення погодних змін дитині необхідна фізична активність, однак, не дуже великі навантаження. Це можуть бути заняття в басейні, катання на санках або гра в доганялки.

У дні, коли дитина піддається стресам, у раціоні повинні бути присутніми яблука, печена картопля, морепродукти, якщо на них немає алергії, а також соки і мед

Для того, щоб впоратися із поганим самопочуттям, можна зміцнити організм дитини й вітамінами: С, Е, групою В. Вітамін D також дуже важливий для зміцнення нервової системи малюка. Він регулює обмін фосфору і кальцію в організмі.

Щоб відволікти дитину від поганого самопочуття та покращити настрій, запропонуйте їй разом переглянути цікаву захоплюючу книжку. Хорошим варіантом для малих дітей стане серія коміксів про веселих дотепних Смурфиків. Ця серія коміксів про блакитних гномиків Смурфів завоювала любов дітей у всьому світі, адже історії та пригоди цих дотепників надзвичайно позитивні смішні та сповнені непереможним оптимізмом, а книжки – яскраві та дуже гарно ілюстровані. Видаються комікси українською мовою.

Джеронімо Стілтон – улюблений всіма герой ще однієї серії коміксів. Однозначно стверджуємо, що ці комікси - це книги для розвитку дітей, бо основані вони на достовірних історичних фактах та покликані познайомити дитину з основними історичними подіями, датами, відомими історичними особами.

Цікаві книги-комікси стануть хорошим додатковим засобом допомогти дитині впоратися із тимчасовою недугою. Окрім цього, комікси читати дітям означає сприяти розвиткові дітей.

Видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!


За матеріалами https://momandkids.net.ua/znana-pro-ditey/5-zmina-pogody-i-dity.html
КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022