(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Про нас пишуть....

Читачі підтримують розумні новинки!

"ІРБІС КОМІКСИ" - нове видавництво України, однак уже яскраво презентувало себе на 22-му Форумі Видавців у Львові. Три новинки -  світові бестселери книги-комікси про Джеронімо Стілтона були представлені на розгляд вибагливої читацької аудиторії у Львові.


По закінченню Форуму та підбиттю перших підсумків можемо з впевненістю сказати, що читачам сподобався новий проект. Преса також не оминула увагою нові книги. 


Культурно-видавничий проект "ЧИТОМО", так відзначає новинку:

“Деякі нові гравці вирішили пробиватися самі. Наприклад, «Ірбіс-Комікси» стартувало одразу із трьома коміксами для дітей віком від 5 до 10 років. «Джеронімо Стілтон» — популярна серія коміксів від італійського видавництва Atlantyca, яку обожнюють і діти, і дорослі. Для України це щось справді нове, оскільки переклад подібного продукту – велика рідкість. Тому метою видавництва є заповнення коміксової ніші, що звучить досить амбітно, зважаючи на весь широкий спектр світу коміксів. Починають вони зі світового бестселера, що в оригіналі складається із 17 книги”


Максим Войцеховський, засновник видавництва, на презентації поділився своїм баченням коміксної культури: «70% українців сприймають комікси як щось несерйозне, як веселі історії. Це більше американський формат, який підходить для опису веселих подій. А комікси-книжки можуть бути і на серйозні теми. У Франції є цілі школи, які навчають художників малювати комікси. Цілі факультети працюють над тим, як правильно розмістити малюнки, як передати риси людей, тварин. Малюнки засновані на реальних подіях. Це сидять професійні історики разом з художниками, які намагаються передати все максимально точно. З іншого, це ціле мистецтво, як розставити слова. Бо слів у коміксах небагато, але вони мають передавати найважливіші моменти».
Ми дякуємо колегам за відгук. А наші комікси можна хамовити ось тут: https://irbis-comics.com.ua/geronimo/

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022