(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Про Міжнародний фестиваль Comic-ConЗ 19 по 22 липня в американському місті Сан-Дієго пройшов щорічний міжнародний фестиваль коміксів і поп-культури Comic-Con International 2018, відомий як Comic-Con. 

Найбільший у світі щорічний фестиваль проходить з 1970 року. Заснований він Шелом Дорфом і спочатку замислювався як виставка коміксів. 

З часом виставка розширювалася, включаючи в себе й інші елементи поп-культури, такі як, аніме, манга, література жахів, колекційні карткові ігри, відеоігри, фентезі та науково-фантастичні фільми і літературу. 

У 1970 році виставку відвідали 300 осіб. У 2009, за різними даними, близько 125 000 осіб. На сьогодні це величезна конвенція з більш ніж 130 000 відвідувачів.

Майданчиком для проведення Comic-Con є велетенський хол Виставкового центру Сан-Дієго. За чотири дні тут проходить більше 700 різних заходів, включаючи презентації новинок коміксів, цифрових і настільних ігор, літератури, телесеріалів та фільмів, анімації, майстер-класи, практичні конференції, кінофестиваль. У цьому році відвідувачів особливо порадували всілякими трейлерами, анонсами і подробицями майбутніх прем’єр.

Гостями фестивалю стають провідні світові діячі кіномистецтва, літератури, дизайну і шоу-бізнесу, включаючи акторів найновіших фантастичних блокбастерів Голлівуду. 

Міжнародний Comic-Con довгі роки залишається всеамериканським центром копслей-культури. Власне тут можна зустріти найбільш професійно підготовлених і яскравих персонажів популярних фантастичних всесвітів.

Ціна квитка на Comic-Con International становить 55 доларів.

З 1974 року Comic-Con International вручає премію Inkpot Award професіоналам в області коміксів, наукової-фантастики, анімації та пов'язаних областей, які беруть участь як гості фестивалю Comic-Con. Там же вручається премія за досягнення в американських коміксах Will Eisner Awards.Видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді українською мовою. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!


КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022