(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Погляд на книжкову полицю: трішки історії та найгарніші книжкові полиці

01.09.2017


Подивіться на свої книжкові полиці. Ви знаєте, що зазначати на корінці книги її назву та автора почали лише у XVII столітті? Ми розповімо вам, як і чому це сталося, тобто завдяки чому книги власне такі, які вони є. А ще ми підібрали фотографії оригінальних книжкових полиць: можливо вам сподобається, і ви вже матимете ідею, де зберігатимуться куплені вами наші  чудові комікси українською мовою.

Як усе починалося

Отже, до XVII століття книги не ставили, а розкладали на полицях по одній, демонструючи таким чином  розкішні палітурки, які були ознакою багатства їх господаря. Кожен старався зробити оправу відповідно до своїх фінансових можливостей та естетичних міркувань. Це коштувало великих грошей, зате виглядало дуже ефектно.

Потім книг ставало дедалі більше, вони уже тіснилися на полицях, і пишність оформлення почала поступатися практичності. Окрім цього, гострим питанням стала необхідність швидко орієнтування  у цих книжкових «складах»: як же можливо швидко знайти потрібну книжку, якщо вона просто не підписана… , адже тоненькі книжки до цього часу навіть не підписували. 

Парижський майстер на ім΄ я Ев зробив перший крок: написав на корінці книжки її назву та ім΄ я автора, і книжкові полиці набули майже сучасний вигляд.

Книгознавець Люблінський В.С. зауважив: «Це зовсім не дрібниця, як здається… Тільки з цього часу книга набуває той вигляд, який у подальшому збережеться до наших днів: вона ставиться на поличку, тоді як книга у масивних палітурках, обтягнута товстою шкірою на дубову дошку, із застібками, не розставлялася, а розкладалася на стійках».
Усе геніальне просто!

Оригінальні книжкові полиці

А ось і обіцяна підбірка книжкових полиць. Полиці насправді можуть бути такими оригінальними і гарними. Хочеться змайструвати таке диво і у своїй кімнаті! Тож обирайте книжкову поличку на свій смак, і обов΄ язково «поселіть» на ній наші комікси про смурфиків та про Джеронімо Стілтона. Читати наші комікси дітям - це дуже корисно для розвитку їхньої ерудиції.


КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2020