(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Починаємо читати коміксиНавіть ті, хто не знайомий з жанром коміксу, все одно про нього чув. Він став визначним для розвитку пригодницької літератури ХХ-ХХІ століття. Комікси читали, ними захоплювалися, а на героїв коміксів хотіли бути схожими. Читати комікси варто. Це своєрідна самоосвіта, яка трішки та все-таки підвищить ваше IQ.

Спочатку комікси були простими карикатурами, які супроводжували цікаві, невимушені розповіді, але не пройшло багато часу, як вони стали окремим всесвітом: цілим літературним середовищем з багатьма піджанрами. Їх дуже багато і характеризують види за різними особливостями, наприклад, ділять на героїчні (Халк, Залізна людина і т.д.), детективні (Супермен, Бетмен і т.д.). Можуть характеризувати і з точки зору реальності: комікси на основі історичних подій або фантастичні. Є ще біографії і взагалі комікси про що завгодно. Та як би їх не ділити, є топові, визнані світом, з якими знайомство обов’язкове. 

Оскільки в Україні комікси – це досить молоде явище, навіть можна сказати новонароджене, воно поки що існує без якихось сформованих правил. По суті, індустрія коміксів у США почалася у 1897 році, а в нас – кілька років тому. Комікси у нас тільки набирають популярність. От 6-7 червня 2015 року в Україні вперше провели фестиваль популярної культури, де представили багато коміксів та графічних романів, – “Kyiv Comiccon”. А українські видавництва взагалі тільки-но починають перекладати комікси та друкувати їх. 
Наприклад, Видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!

Отже, читаємо типові стереотипи про комікси, робимо висновки і починаємо знайомство з коміксами. 

Найпоширеніші помилкові думки про комікси:

1) Комікси походять не з однієї країни. Так, популярні комікси з різних країн: американські, французькі (BD, або bande dessinée, – мальований стрип) і азіатські (манга). І це всі комікси, які існують в своєму світі. 

2) Люди не розуміються у форматах, в яких комікси видаються. Бувають щомісячні: журнали на 32 сторінки. Це ті, які зазвичай уявляють, коли чують слово «комікс». 
Є збірники від 120 до тисячі сторінок, які поєднують будь-яку кількість цих тонких коміксів. Ще існують графічні романи. В принципі, єдина відмінність цього формату – він ніколи не виходить в тонкому зошиті. Сказати: «Я не читаю комікси, а читаю тільки графічні романи» – це те ж саме, що сказати: «Я не дивлюся серіали, а дивлюся тільки міні-серіали». 


3) Не варто намагатися читати комікси по видавництвах. Такий поділ вже застарілий. Насправді це комерційне об’єднання різних авторів. У Marvel є патетична супергероїка, а є інді-комікси. Хороший читач не боїться різних видавництв і жанрів. 
Чомусь ніхто не сперечається з тим, що потрібно дізнатися все про хорошу оперу, щоб її полюбити. Так само і тут. Потрібно починати з хороших коміксів і потім вибирати ті, які ближчі по духу. 

За матеріалами сайту: https://see-life.biz/article/znayomstvo_z_komiksamy/
КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022