(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Перший транспорт вигадав Леонардо да ВінчіЛеонардо да Вінчі, можливо, був найбільшим винахідником в історії, але в його час були настільки слабкі технології, що всі начерки генія залишилися в кращому разі на папері. Да Вінчі малював ескізи та діаграми своїх пристроїв і зберігав нотатки. Але або у нього не виникало бажання втілювати їх в реальність, або не вистачало коштів. У результаті за життя да Вінчі практично жодний з його винаходів не побачив світло. 

Дізналися про праці геніального винахідника тільки після його смерті, оскільки він ніколи не виносив свої нотатки на публічне обговорення. І це неймовірно сумно, тому що конструкторські навички да Вінчі набагато випередили свій час. Якби вони були втілені в реальні винаходи, хто знає, можливо, революція в світі техніки сталася б куди раніше . З іншого боку, багато з ескізів да Вінчі неможливо було реалізувати за допомогою інструментів 15-16 століття. Зате в 21 столітті багато інженерів із задоволенням взялися за реалізацію проектів да Вінчі і з'ясували, що ті дійсно працюють. І працювали б якби да Вінчі був трохи сміливішим і ще трішки винахідливішим.Самохідний візок (заводний автомобіль) да Вінчі висувається на роль першого автомобіля в історії. Більше того, оскільки у нього не було водія, його можна розглядати і як перший роботизований транспорт в історії.

Креслення, зроблені да Вінчі, не повною мірою розкривають внутрішній механізм, тому сучасним інженерам довелося здогадуватися, що ж змушувало візок їхати вперед. Кращим припущенням був пружинний механізм на зразок того, що використовується у годинниках. 
Пружини ховалися в корпусах з формою барабана і могли заводитися рукою. І поки пружина розмотується, візок їде вперед, як заводна іграшка . Кермо могло бути запрограмоване за допомогою ряду блоків в ланцюзі передач, хоча той факт, що візок міг повертатися тільки вправо, істотно обмежив би його корисність.

Леонардо, мабуть, вважав свій візок чимось на зразок іграшки, але можна не сумніватися, що якби він був побудований, незабаром послідували б більш корисні поліпшення.

Більше про цього видатного винахідника можна дізнатися з коміксу «Хто викрав «Мону Лізу»?» із серії історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона. Ця серія коміксів є винятковою, адже текст із історичними фактами адаптовано для сприйняття дітьми та для їхнього зацікавлення історією світу. Видаються комікси українською мовою, мають інформативний текст з відомостями енциклопедичного характеру та неймовірно гарні ілюстрації. Історичні комікси - це книги для розвитку дітей, які стали світовими бестселерами. Батьки у всьому світі оцінили освітню і виховну роль історичних коміксів для дітей і вважають, що комікси читати дітям означає сприяти розвиткові їхньої ерудиції. 

Видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!


КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022