(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Перші креслення велосипеда належать Леонардо да ВінчіДостеменно не відомо, вигадав Леонардо да Вінчі велосипед чи ні. Деякі дослідники вважають, що малюнок велосипеда в щоденники да Вінчі було внесено вже після його смерті учнем Салаї. Джан Джакомо Капротті, що був його учнем, моделлю, помічником, можливо, лише переніс малюнок з оригіналу в щоденник. 

Малюнок винаходу Леонардо залишався невідомим аж до другої половини XX століття (1968-72 роках), до тих пір, поки не почали реставрацію Атлантичного кодексу ((лат. Codex Atlanticus) — зібрання малюнків і рукописів Леонардо да Вінчі). Саме тоді знайшли папірець з малюнком, який був розірваний на дві частини, що були приклеєні одна на одну. Більше про винаходи видатного Леонардо да Вінчі можна дізнатися з коміксу «Хто викрав «Мону Лізу»?» із серії історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона. Ця серія коміксів є винятковою: текст із історичними фактами адаптовано для сприйняття дітьми та для їхнього зацікавлення історією світу. Видаються комікси українською мовою та мають неймовірно гарні ілюстрації. Наші історичні комікси – це книги для розвитку дітей. Можемо  стверджувати, що комікси читати дітям - означає сприяти розвиткові їхньої ерудиції.
 Також ви можете придбати чудові комікси про Смурфиків.Видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2021