(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Ось вона - команда видавців коміксів про Джеронімо Стілтона!


Чому ми вирішили видавати комікси?

Ми віримо, що зможемо привити дітям любов до читання! Ми знаємо як відволікти їх від сумних подій у нашій країні та відтягнути від телевізорів, комп’ютерів, планшетів, смартфонів, що руйнують їхню нервову систему. Ми хочемо зацікавити  їх новими неймовірно захоплюючими історичними книгами – коміксами про Джеронімо Стілтона та про Смурфиків
А ще ми віримо, що тобі не байдужі такі ідеї !Чому дітям класно читати розумні комікси

Кожен знає, що у всьому світі діти обожнюють комікси, але в Украіні ці книги практично не представлені. Це не справедливо! Якщо ж Ти вагаєшся чи варто дітям їх читати наведемо аргументи чому ж все таки варто:
  1. комікси чудово поєднують у собі все те, що дітям так довподоби – веселий та цікавий малюнок, доступні та зрозумілі діалоги, енергійних та жвавих персонажів. Динаміка спостерігається протягом усього процесу читання та не дає часу сумувати! Тому для процесу читання дітьми такий момент є дуже важливим, адже вони швидко втрачають інтерес до читання та концентрацію на сюжеті.
  2. зображення - це один з кращих методів запам’ятовування. Адже  краще один раз побачити ніж десять разів почути. 
  3. завдяки динаміці образів та подій створюється особливий зв’язок між коміксом та його читачем. Читач уявляє себе героєм коміксу, тому дуже важливо щоб комікси для дітей були добрими, позитивними а головне повчальними.
  4. у читачів коміксів з’являється чудова можливість розвивати свою фантазію, адже разом з героями вони мандрують різними містами,  зустрічають нових персонажів і в своїй уяві пробують власні сили у вирішенні завдань та досягненні цілей.
  5. комікси не відлякують величезним об’ємом інформації. У поєднанні з малюнками комікси, що наприклад мають п’ятдесят сторінок можуть передати інформацію усіх двохсот сторінок звичайного тексту. Саме від такого інтерактивного процесу читання, можна очікувати хороших результатів у засвоєнні матеріалу та подальше підвищення інтересу до здобуття нових знань.

Давайте знайомитись

Наша команда не велика, але свою роботу ми творимо з любов'ю та великим позитивом. Давайте знайомитися:

Мар’яна Кондзелка, директор та організатор проекту: “Нехай в нашій країні – читати буде модно, круто та цікаво! Нехай в майбутньому молоді розумні люди- сьогоднішні діти- будують сильну та конкурентну країну, з великим багажем  якісних знань ! Вірю, бути цьому!”

Максим Войцеховський .
 “Кажуть, що цінність будь-якої інформаціі визначається джерелом звідки вона витікає. Я згоден і вважаю, що українські діти потребуть класних, якісних, прогресивних
джерел інформаціі ! Підтримуйте, друзі !”


Андрій Поритко, перекладач .
 “Що може бути краще, ніж почути мелодійну рідну мову з вуст героїв світових бестселерів. Плекаймо україномовні видання, шановні !”

Світлана Різник, дизайнер та верстальник.
"Життя – воно ж у кольорі! :) Погоджуєтесь?!”


Наталія Кондзелка, автор статтей на сайті, експерт та досліджувач теми коміксів.
"Скажи мені, що ти читаєш - і я скажу хто ти є. Вкладаймо в голівки наших дітей лише якісні знання! Піклуймося, про це, шановні батьки!"


Тетяна Дівнич, асистент проекту, переможець конкурсу “Кращий читач Украіни”
Читати, аналізувати та втілювати! Працюймо на благо нашої Нової країни. Я вірю, що ми будуємо Нову країну, а Ти? Приєднуйся!

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022