(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Новорічні цілі, Або як прочитати більше книг у новому році

Кондзелка Наталія, 
експерт та досліджувач коміксів


        Напередодні Нового року ми, зазвичай, підбиваємо підсумки прожитого та зробленого. Згадуємо радісні моменти, найважливіші події. Аналізуємо причини невдач, щоб уникнути помилок та небажаних наслідків у майбутньому. А ще перед Новим роком ми будуємо плани, складаємо список завдань, ставимо перед собою мету. Звичайно, конкретні очікування в кожного з нас різні, але загалом усі ми сподіваємося на краще життя, на гарні зміни, на втілення найзаповітніших мрій.
Взагалі кожен новий рік уособлює зміни – мети, обставин, можливостей, переконань, бажань та ймовірностей. І чудово, що багатьом із нас вдається змінити життя, досягти запланованого, здійснити омріяне. 
       Але, як свідчить статистика, чимало із задуманого так і залишається на папері або у мріях. І причина цього – не конче якесь фатальне невезіння чи збіг обставин, що не залежать від нас. Найчастіше домагатися поставленої мети нам перешкоджають елементарні лінощі, недостатня сила волі, брак вмотивованості. 
       Тим часом, на думку науковців сила волі працює за принципом наших м’язів – чим дужче ми їх напружуємо, чим більше тренуємо, тим витривалішими та міцнішими вони стають. Так і сила волі: чим частіше ми долаємо свою нехіть, інерцію, своє небажання вийти із зони комфорту, піднятися з дивана і почати діяти, тим більше стаємо господарями себе і свого життя. Отже, давайте тренувати свою силу волі, і наслідки будуть вражаючими.
Приміром, ви мрієте про успішну кар’єру, але розумієте, що для цього вам явно бракує і професійних знань, і взагалі освіченості. Ви усвідомлюєте, що вам треба розвиватися, вчитися, більше читати. Для цього слід докладати зусиль, у чомусь обмежувати себе, регламентувати свій час та спілкування. Це іноді буває важко, але, як говорив видатний мислитель та політичний діяч Махатма Ганді, головне – поставити перед собою мету, а засоби для її втілення завжди знайдуться. Тож візьміть собі за мету – у новому році прочитати якомога більше книг. А ми дамо поради, як стати завзятим читачем, розширити власний світогляд і в підсумку успішно будувати кар’єру. 

5 способів, щоб прочитати більше книг:

       На думку уславленого письменника Ф. Кафки, ми повинні читати тільки ті книги, які здатні торкнутися найтонших струн серця, збурити внутрішній неспокій та створити стимул до пошуків істини. Якщо ж книга, яку ми читаємо не змогла пробудити в нас усі ці почуття, то для чого її читати?!

1. Не кількість, а якість

Станьте вибагливішими у виборі книг. Для того щоб читання приносило користь та задоволення, важливо читати не все підряд, що трапляється і що вам порадили друзі, і не те, що є модним та розрекламованим, а те, що найбільше відповідає вашій вдачі або меті, яку ви поставили перед собою. На думку бізнес-тренерів, якщо ви протягом місяця будете читати хоча б одну книгу, що стосується вашого фаху, то за рік ви зможете стати справжнім професіоналом. Те ж стосується і дітей, підбирайте для них книги які дійсно будуть їм довподоби та стануть хорошими книгами для їх розвитку. 

2. Додай читання книг до свого щоденного розкладу справ

Найпростіший спосіб додати читання до щоденного розкладу справ - встановити певну годину, яка буде відведена для цього заняття. За даними експертів, для вироблення звички потрібен усього лиш 21 день. І всього лише 30 хвилин щодня робити те, що ви собі постановили, до того ж в один і той самий час. Щоб створити стимул для щоденного 30-хвилинного читання, – уявляйте собі, як завдяки книгам зміниться ваше життя, як розвиватиметься ваша кар’єра. Знову ж таки, такий висновок буде вірним і для дітей. Щоденні читання можуть створити хорошу звичку здобувати знання постійно. Щоб зацікавити дітей до читання можуть стати в нагоді комікси. Це ті книги які дуже довподоби дітям, бо у них багато малюнків та живих діалогів з оптимальною кількістю текста. Можливо дивно, але комікси можуть бути різної тематики і навіть історичної, як от серія перших українських дитячих книг-коміксів про Джеронімо Стілтона.3. Нехай книга стане вашим супутником у дорозі
Для багатьох читання книг вимагає не лише певного настрою, а й відповідного середовища: тиші, освітлення та зручного місця. Звичайно, дотримання цих умов дозволяє краще зосередитися на тексті, але це в ідеалі. В реальному житті ми повинні використовувати будь-яку можливість для того, щоб відкрити книгу. Подумайте, скільки часу ми марнуємо, наприклад, у чергах в поліклініці чи в ЖЕКу, в дорожніх корках, та й просто в очікуванні друга, що спізнюється на зустріч. Весь цей додатковий час можна з користю використати на читання книг, але тільки тоді, якщо ви завчасно подбали, аби книга була разом з вами в дорозі, незалежно від того, куди ви прямуєте і що робите. Це справедливо і по відношенню до дітей, приміром якщо дитина у школі залишається на групі продовженого дня, дайте їй хорошу книгу для розвитку чи комікс, і можливо для неї це буде краще ніж безцільно бігати коридорами.

4. Зрозумійте, коли слід відмовитися від однієї книги на користь іншої

Іноді трапляється так, що обрана вами книга не зовсім відповідає вашим інтересами та її читання лише навіює на вас нудьгу. У такому разі не слід змушувати себе. Усі ми час від часу помиляємося у виборі книги, але треба вчасно зрозуміти, коли її розумніше відкласти та замінити на таку, яка не дозволить вам ані нудьгувати, ані втратити інтерес до подальшого читання.

5. Станьте учасником книжкового клубу 

Можливо, книжковий клуб видається вам не найпривабливішим місцем для проведення дозвілля, але це найкращий спосіб для мотивації читання. Зазвичай у такому клубі влаштовуються дискусії щодо тієї чи іншої книги. Є можливість посперечатися стосовно прочитаного, обмінятися думками та враженнями. Таким чином, читання книг об’єднує навколо себе людей з різним, світоглядом та досвідом. Завдяки сучасним технологіям книжкові клуби різних тематичних напрямків існують в Інтернті і об’єднують велику кількість читачів
І наостанку згадаємо про Уоррена Баффета, який вважається найуспішнішим інвестором 20 століття. Одного разу, виступаючи перед аудиторією студентів з університету Колумбія, його запитали що, на його думку, є найважливішим для успішної кар’єри інвестора. Недовго розмірковуючи, Уоррен Баффет показав студентам величезний стос паперів, які він підготував для свого виступу. Він закликав студентів читати таку кількість сторінок щодня, бо вважає, що знання - це своєрідний капітал, який приносить відсотки. Кожен із нас може оволодіти знаннями, але не кожен готовий їх отримати. А Вимдавництво "Ірбіс Комікси" підготуало для старшокласників та сутдентів комікс "Економіка..."
Отже, тренуйте силу волі, читайте у новому році якомога більше книг, заохочуйте діток до читання  – і ваше життя буде таким, як ви бажаєте.

Видавництво «Ірбіс Комікси» пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери!КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022