(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Навіщо потрібен дитячий психологДля початку потрібно роз'яснити, що психолог – це не лікар. Він таблетки не виписує. І це не психіатр. З вашою дитиною все добре, вона абсолютно нормальна. Просто іноді виникають різні ситуації непорозуміння, коли краще звернутися до фахівця. 

Коли звертатися до психолога

А зараз ми зазначимо випадки, коли можна звертатися до психолога по допомогу:

 •Дитячі страхи (темряви, висоти)
 • Неконтрольована злість, упертість, агресія
 • Розлучення батьків
 • Постійні сварки між дорослими
 • Стресові ситуації (переїзд, смерть улюбленого папуги)
 • Сімейні проблеми
 • Відсутність бажання щось робити
 • Адаптація до садка
 • Весь час малюк б'ється з дітьми
 • Не може спілкуватися ані з дорослими, ані з однолітками

На початку психолог проводить консультацію з маленькою особистістю, потім переходить до дорослих. Все це робиться для того, щоб розуміти, де криється «корінь» проблеми. Може тато себе грубо веде, або мама не може донести інформацію дитині доступною мовою. Ситуації бувають різні. Як і методики виходу із них

Що включає в себе робота сімейного психолога


1. Психодіагностику. Або дослідження. Консультація проходить в ігровій формі. Малюка просять розповісти, зліпити, намалювати. Так відбувається збір даних.

2. Після аналізу настає період терапії. Підбирається спеціально під проблематику. Як приклад, казкотерапія. Цей метод стає все більш популярним серед психотерапевтів. Адже через казку відбувається процес заняття.

3. Зворотній зв'язок з батьками. Це обов'язковий елемент. Без нього не буде потрібного ефекту взаємин.

Для гармонійного розвитку дитини іноді потрібна допомога. Мами і тати не завжди зможуть підказати своєму чаду, як правильно вчинити або як себе поводити. Іноді всього лише одна консультація психолога може змінити ситуацію в кращу сторону.

Батьки обов΄язково повинні  спостерігати за настроєм та поведінкою своєї дитини, щоб мати змогу зреагувати вчасно та правильно. Для цього необхідно більше часу проводити зі своїми дітьми, знаходити цікаві спільні заняття, під час яких дитина починала б більше вам довіряти і розповідати про свої успіхи та  занепокоєння. ось наприклад читання книг діттям дуже їх заспокоює, а читання коміксів також розвиває уяву та креативність дитини. 
Цікаво буде дізнатися що в Україні давно є комікси українською мовою! Так, Видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!

Усі книги мають позитивних героїв та безлік класних ілюстрацій, то ж читаючи такі комікси легко буде налаштувати дитину на довірливі та емоційно теплі відносини і, можливо, допомога психолога вам ніколи й не знадобиться.


КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022