(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Навіщо потрібен дитячий психолог

11.11.2017


Для початку потрібно роз'яснити, що психолог – це не лікар. Він таблетки не виписує. І це не психіатр. З вашою дитиною все добре, вона абсолютно нормальна. Просто іноді виникають різні ситуації непорозуміння, коли краще звернутися до фахівця. У такій ситуації ви залишитеся тільки у виграші, як і ваш малюк.

Коли звертатися до психолога

А зараз ми зазначимо випадки, коли можна звертатися до психолога по допомогу:

 •Дитячі страхи (темряви, висоти)
 • Неконтрольована злість, упертість, агресія
 • Розлучення батьків
 • Постійні сварки між дорослими
 • Стресові ситуації (переїзд, смерть улюбленого папуги)
 • Сімейні проблеми
 • Відсутність бажання щось робити
 • Адаптація до садка
 • Весь час малюк б'ється з дітьми
 • Не може спілкуватися ані з дорослими, ані з однолітками

На початку психолог проводить консультацію з маленькою особистістю, потім переходить до дорослих. Все це робиться для того, щоб розуміти, де криється «корінь» проблеми. Може тато себе грубо веде, або мама не може донести інформацію дитині доступною мовою. Ситуації бувають різні. Як і методики лікування.

Що включає в себе робота сімейного психолога


1. Психодіагностику. Або дослідження. Консультація проходить в ігровій формі. Малюка просять розповісти, зліпити, намалювати. Так відбувається збір даних.

2. Після аналізу настає період терапії. Підбирається спеціально під проблематику. Як приклад, казкотерапія. Цей метод стає все більш популярним серед психотерапевтів. Адже через казку відбувається процес заняття.

3. Зворотній зв'язок з батьками. Це обов'язковий елемент. Без нього не буде потрібного ефекту взаємин.

Для гармонійного розвитку дитини іноді потрібна допомога. Мами і тати не завжди зможуть підказати своєму чаду, як правильно вчинити або як себе поводити. Іноді всього лише одна консультація психолога може змінити ситуацію в кращу сторону.

Батьки обов΄язково повинні  спостерігати за настроєм та поведінкою своєї дитини, щоб мати змогу зреагувати вчасно та правильно. Для цього необхідно більше часу проводити зі своїми дітьми, знаходити цікаві спільні заняття, під час яких дитина починала б більше вам довіряти і розповідати про свої успіхи та  занепокоєння. Візьміть та й почитайте з вашим малюком наші чудові комікси українською мовою! Розгляньте разом з ним яскраві дотепні ілюстрації у книжці про Смурфиків: насмійтеся разом досхочу! Перекажіть дитині, що вам ще цікаве відомо про часи та події, описані у коміксах про пригоди Джеронімо Стілтона: покажіть свою ерудованість та станьте для дитини прикладом для наслідування. Налаштуйте дитину на довірливі та емоційно теплі відносини і, можливо, допомога психолога вам ніколи й не знадобиться.

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2020