(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Науковці рекомендують дітям читати комікси«Читання коміксів позитивно впливає на інтелектуальний розвиток дітей» - таку заяву зробили працівники університету штату Іллінойс. Вчені рекомендують вчителям та батькам творчо підходити до читання, а не слідувати традиційно сформованим стереотипам.

Одна із професорів університету Керол Тіллі, яка брала безпосередню участь у проведених дослідженнях, зазначає, що комікс досить складний для сприйняття, а часом навіть набагато складніший від художньої літератури, тому читання коміксів дуже навіть корисно для дітей, як і читання звичайних книг.

Багато хто критикує таку позицію, оскільки вважають, що коли діти беруть до рук комікси, то вони лише розглядають картинки, але не читають написане. Частково з цим можна погодитися, адже ж діти власне так і роблять: те ж саме вони роблять з будь-якою ілюстрованою книгою! Тому абсолютно будь-яка книга може бути і корисною, і марною. Тут все індивідуально: все залежить від культури читання дитини і від рівня її інтелекту. 

На думку вчених, комікси – це книги для розвитку дітей. Так, з коміксами діти справді швидше розвиваються, оскільки розглядаючи картинки, створюють собі на підсвідомому рівні ланцюжок подій. Прочитавши коментарі до картинок, наповнюють ланцюжок подій змістом. У дитинстві діти часто фантазують, а комікси допомагають не тільки розвитку фантазії, а й інтелекту.


Видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!

 Комікси читати дітям означає турбуватися про їхній багатосторонній розвиток.

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2021