(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Користуватися маскою вчать навіть супергерої

Як доступно наочно та цікаво роз'яснити щось дітям? Ну, так, щоб було зрозуміло і запам'яталося? Звичайно ж у форматі коміксу! Так і зробили на сайті Міністерства охорони здоров'я України, щоб пояснити учням такі актуальні зараз протиепідемічні правила.

У відомстві зазначають: МОЗ разом з Інститутом когнітивного моделювання розробили серію коміксів для школярів. Створено комікси в рамках кампанії щодо необхідності носити захисні маски та користуватись антисептиками. Ці правила у коміксах є обов‘язковими для всіх, бо, як доведено, коронавірус становить смертельну небезпеку.

Школярі ж проводять багато часу в закритому приміщенні, сидять поруч за партами та користуються шкільним приладдям і їм необхідно якомога частіше нагадувати про дії, спрямовані на захист свого здоров'я.

Такі навчальні комікси будуть розіслані в українські школи та поширюватимуться у соцмережах.

 

Ми, видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing), у свою чергу, також закликаємо: дотримуйтесь усіх рекомендацій МОЗ та бережіть своє здоров'я! І нагадуємо, що і ми видаємо комікси - всесвітньовідомі бестселери для дітей! Бо комікси цікаво, наочно і доступно розтлумачать що завгодно і кому завгодно!

До речі, для діток молодшого віку  у нас комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси»,  та серія про сімейні цінності, комікс - "Сестри" 

  


За матеріалами сайту МОЗ, ілюстрації взяті зі сайту МОЗ

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022