(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Комікси сповнюють оптимізмом (зворушлива історія Ентоні Сміта)

Багато хто з батьків вважає комікси, м'яко кажучи, не корисними для розвитку своїх дітей. Але американські вчені довели зворотнє. Вони впевнені, що читаючи комікс та розглядаючи картинки про супергероїв, у дітей швидше розвиваються навички читання та покращується пам'ять. А ще комікси допомагають дитині повірити в себе, сповнюють оптимізмом та надихають! Ось приклад.

 

Одного разу в Marvel надійшов лист від матусі 4-річного хлопчака Ентоні Сміта з проханням про допомогу. Хлопчик, на превеликий жаль, майже повністю втратив слух і повинен був носити слуховий апарат. Але дитина відмовлялася це робити, його аргументом було те, що супергерої не користуються подібними штуками. (Хлопчик страшенно любив комікси та супергероїв).

Співробітники Marvel зразу ж згадали про один з коміксів про Соколине Око, в якому той змушений був одягнути слуховий апарат в наслідок поранення. Художники намалювали спецвипуск, у якому об'єднали Соколине Око з новим героєм - The Blue Ear (Блакитне Вухо). «Завдяки апарату я можу чути заклики про допомогу від усіх, хто потрапив у біду» - говорив герой на сторінках коміксу.Це дуже вразило Ентоні. The Blue Ear надихнув хлопчика і додав йому впевненості в тому, щоб знову носити слуховий аппарат. Ентоні навіть сфотографувався з ним, щоб продемонструвати у школі, що супергерої носять слухові апарати і що через це не слід соромитися!

Але хто ж у цій історії справжні герої? Здається, саме художники і Marvel … І було б чудово, якби подібних історій могло стати більше. Адже це не просто історія маленького хлопчика, який не хотів носити свій слуховий апарат, це історія хлопчика, який хотів бути прийнятим іншими, стати «як усі», а супергерої дали йому впевненість.Якою б цікавою та надихаючою могла стати кампанія, спрямована на молодших дітей, де наголошувалося б на перемогах персонажів з певними вадами!!! Ми ж усі у дитинстві дивились на того, на кого хотіли бути схожими, і особливо наслідували супергероїв. Якби було створено більше таких мотиваційних плакатів та коміксів, маленьким шанувальникам було б легше прийняти свої особливості!!!

Видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing), у свою чергу, знайомить маленьких читачів зі своїми супергероями – Капітаном Блиском, який навчить як здолати Карієс та ненависних мікробів (дуже актуальний комікс «Зубси» для діток, які не люблять чистити зуби); Джеронімо Стілтоном – рятівником історії світу (розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона); Смурфиками – супергероями зі Смурфидолу, які сміливо та завзято долають усі життєві перипетії (комікси про Смурфиків). Для дітей ми започатковуємо також нову серію коміксів українською мовою "Сестри" і на нього ми навіть уже відкрили передзамовлення!

Для старшокласників та студентів хочемо порекомендувати комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський»

 

 

 

 

За матеріалами сайту graphicnovel.umwblogs.org

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022