(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Комікси про Джеронімо Стілтона стартували на Форумі видавців!

Комікси, що читають мільйони дітей у світі!

Переклад всесвітньовідомих коміксів про Джеронімо Стілтона став справжньою новинкою на ринку дитячої літератури. І не дарма, адже вже мільйони дітей у різних країнах світу прочитали неймовірні історії про мишу на ім'я Джеронімо.


В основі сюжету лежать захоплюючі подорожі у минуле, де Джеронімо та його друзі знайомлять читачів з найвизначнішими подіями всесвітньої історії. Кожна сторінка книги наповнена яскравими ілюстраціями, які добре передають історичні факти і водночас роблять читання неймовірно цікавим, крім того такі книги дуже розвивають уяву дітей.

Комікси про Джеронімо Стілтона є унікальними способом зацікавити дітей віком від 5 до 12 років до читання, а також розповісти їм про цікавий світ історії. Відтепер є можливість прочитати три книги про пригоди Джеронімо: “Відкриття Америки”, “Таємниця Сфінкса” та “Шахраї в Колізеї”. Незабаром будуть і нові.


Перші щасливі покупці коміксів

Нове та креативне видавництво щиро вірить, що такі пізнавальні і цікаві книги розпалять в українських читачів нестримне бажання читати, а відтак - і здобувати безцінні знання! На Форумі видавців до когорти любителів коміксів додалося багато нових читачів, серед яких ідею нових книг підтримав міський голова Андрій Іванович Садовий. Дякуємо усім читачам!

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022