(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Комікси на Форумі видавців - 2016!

      Неймовірно багато вражень та позитивних емоцій отримали відвідувачі Форуму видавців у Львові. Адже такого вибору книг та новинок мабудь не зустрінеш на жодній книжковій виставці України. Звісно видавництво "Ірбіс Комікси" також підготувалося до цьогорічного Форуму видавців, видавши одразу дві новинки - книги- комікси: "Динозаври наступають" (продовження історичної серії книг для дітей про пригоди Джеронімо Стілтона) та "Чорні Смурфи" (перша книга з нової серії коміксів про пригоди гномиків - Смурфиків).

Видавництво «Ірбіс Комікси» пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!

      Стенд нашого видавництва було дуже легко знайти, адже на ньому було безліч цікавих книг-коміксів не лише для дітей, а також для читачів будь-якого віку від інших видавців коміксів.
      Попит на комікси яикий невпинно зростає кожен рік свідчить , що українцям дуже подобається цей жанр літератури. І не дивно, адже комікси прекрасні книги для розвитку дітей та молоді, бо вдало поєднують тексти з малюнками і дозволяють максимально позкрити тему.
      Отож наводимо фотозвіт з Форуму видавців!
 

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022