(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Комікси, які варто прочитати, якщо нічого в них не розумієш

28.06.2018


Комікси, на які в першу чергу необхідно звернути увагу, якщо взагалі у них нічого не тямиш:

«Маус» 


Це єдиний комікс, який отримав Пулітцерівську премію. Приклад того, як в жанрі коміксу можна робити твори про що завгодно, в цьому випадку – про голокост, досвід переживання і спілкування з людьми, які пережили цю трагедію. 

«Бетмен: рік перший» 


Це один з перших великих і успішних коміксів, який перемістив фокус уваги з космічних пригод та неймовірних абсурдних суперзлодіїв на суворий реалістичний світ вулиць. 

«Сага» 


Описати цей комікс можна так: «Автостопом по Галактиці» зустрічається з «Ромео і Джульєттою». Зараз «Сага» – один із найкращих сучасних коміксів: смішний, драйвовий і про кохання. 

«Скотт Пілігрим» 


Серія коміксів про життя 23-річного канадця Скотта Пілігрима, який повинен перемогти сімох колишніх своєї дівчини. Мабуть, головний підлітковий комікс 2000-х, який дуже чітко працює і дає масу відсилань до сучасної поп-культури. 

«Малюк Немо» 


Вінзор МакКей – перша людина, яка стала експериментувати з коміксами. Мало того, що він був одним з піонерів формату («Малюк Немо» створювали на початку XX століття), він ще й детально вивчав комікс як явище. Книга – це газетні сторінки, на яких МакКей експериментував із зображенням світів і фантазій. 

«Персеполіс» 


Важливий зараз незалежний комікс в автобіографічному жанрі. Історія про іранську дівчинку, яка росла під час Ісламської революції і війни з Іраком. Дівчинка розповідає, як це – дорослішати на тлі трансформації суспільства у все більш закрите. 

«Пісочна людина» 


Визнаний культовим комікс Ніла Геймана про повелителя сновидінь (виходив з кінця 80-х). Поряд з «Охоронцями» і «Поверненням Темного лицаря» він посприяв тому, що комікси стали вважати серйозною літературою.

 «Хеллбой» 


Історія про демона – дослідника паранормальних явищ. У деякому роді це мікс з міфів і казок з історіями з Біблії, поем Едгара Аллана По і чуток про нацистську космічну програму під супергеройською оболонкою. 

«Хранителі» 


Дії, описані в «Хранителях», відбуваються в 1980-х роках у США в альтернативній реальності. Всі події відрізняються від подій в нашому світі тільки одним: тут діють костюмовані герої. «Хранителі» – один з головних бестселерів світу коміксів і єдиний графічний в списку ста найвидатніших романів за версією журналу Time. 

«Молоді Месники» 


Справжній підлітковий комікс з жартами про Tumblr і Twitter, милими гей-парами і малюнками, які роблять сюжет схожим на реаліті-шоу. Переклад перших п’яти коміксів з серії вийшов зовсім недавно в невеликому видавництві коміксів Jellyfish Jam. 

«Пригоди Тінтіна» 


Один з найпопулярніших європейських коміксів XX століття, авторства бельгійського художника-самоучки Ерже. Серія акуратних детективних історій, де головним героєм є газетний репортер Тінтін.

 «Босоногий Ген» 


Манга Кейдзі Накадзави розповідає історію життя шестирічного хлопчика Гена і його сім’ї до і після атомного бомбардування Хіросіми. Комікс вважається одним з найважливіших антивоєнних творів другої половини XX століття. 

«Бетмен. Лікарня Аркхем» 


Канонічне видання, несхоже на інші комікси про Бетмена і про супергероїв. Історія про подорож Бетмена по лікарні, де є його найлютіші вороги. 

«Ділан Дог» 


Італійська детективна серія коміксів з елементами жахів про розслідувачів паранормальних явищ Ділана Доге. Дебютувала ще в 1986 році і продовжує виходити до сих пір. 

“Ходячі мерці” 


Один з головних коміксів останнього десятиліття і улюбленець критиків показує світ після зомбі-апокаліпсису. Крім щомісячних випусків, до цього часу франшиза включає в себе гру, досить успішний серіал і серію книг.

Комікси про пригоди Джеронімо Стілтона

Якщо вам потрібно книги для розвитку дітей, то вам необхідно придбати саме за цей комікс. Комікси про Джеронімо Стілтона – світовий бестселлер, який розповість дітям цікаво та доступно про важливі історичні події та про життя і діяльність різних видатних людей. Джеронімо Стілтон – всесвітньовідомий гризун, який подорожує не лише світом, а, зауважте, у часі! Ці комікси не лише розвинуть ерудицію дитини, а й сприятимуть захопленню дитини читанням.

Комікси про Смурфів


Комікси українською мовою про Смурфиків сподобаються як молодшому, так і дорослому читачеві. Веселі, кумедні, сповнені оптимізму та гумору історії про малих блакитних гномиків перекладає та видає видавництво «Ірбіс-Комікси». Вже у наявності чотири «смурфастичні» історії!

Зауважимо: Щоб дорослі любили читати комікси та розуміли їх, перш за все необхідно починати комікси читати дітям.


КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2021