(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Комікси, які варто прочитати, якщо нічого в них не розумієшКомікси, на які в першу чергу необхідно звернути увагу, якщо взагалі у них нічого не тямиш:

Комікси про пригоди Джеронімо Стілтона

Якщо вам потрібно книги для розвитку дітей, то вам необхідно придбати саме за цей комікс. Комікси про Джеронімо Стілтона – світовий бестселлер, який розповість дітям цікаво та доступно про важливі історичні події та про життя і діяльність різних видатних людей. Джеронімо Стілтон – всесвітньовідомий гризун, який подорожує не лише світом, а, зауважте, у часі! Ці комікси не лише розвинуть ерудицію дитини, а й сприятимуть захопленню дитини читанням. А видає такі комікси українською мовою Видавництво "Ірбіс Комікси"

Комікси про Смурфів


Комікси українською мовою про Смурфиків сподобаються як молодшому, так і дорослому читачеві. Веселі, кумедні, сповнені оптимізму та гумору історії про малих блакитних гномиків перекладає та видає видавництво «Ірбіс-Комікси». Вже у наявності чотири «смурфастичні» історії!

«Маус» 


Це єдиний комікс, який отримав Пулітцерівську премію. Приклад того, як в жанрі коміксу можна робити твори про що завгодно, в цьому випадку – про голокост, досвід переживання і спілкування з людьми, які пережили цю трагедію. 

«Бетмен: рік перший» 


Це один з перших великих і успішних коміксів, який перемістив фокус уваги з космічних пригод та неймовірних абсурдних суперзлодіїв на суворий реалістичний світ вулиць. 

«Сага» 


Описати цей комікс можна так: «Автостопом по Галактиці» зустрічається з «Ромео і Джульєттою». Зараз «Сага» – один із найкращих сучасних коміксів: смішний, драйвовий і про кохання. 

«Скотт Пілігрим» 


Серія коміксів про життя 23-річного канадця Скотта Пілігрима, який повинен перемогти сімох колишніх своєї дівчини. Мабуть, головний підлітковий комікс 2000-х, який дуже чітко працює і дає масу відсилань до сучасної поп-культури. 

«Малюк Немо» 


Вінзор МакКей – перша людина, яка стала експериментувати з коміксами. Мало того, що він був одним з піонерів формату («Малюк Немо» створювали на початку XX століття), він ще й детально вивчав комікс як явище. Книга – це газетні сторінки, на яких МакКей експериментував із зображенням світів і фантазій. 

«Персеполіс» 


Важливий зараз незалежний комікс в автобіографічному жанрі. Історія про іранську дівчинку, яка росла під час Ісламської революції і війни з Іраком. Дівчинка розповідає, як це – дорослішати на тлі трансформації суспільства у все більш закрите. 

«Пісочна людина» 


Визнаний культовим комікс Ніла Геймана про повелителя сновидінь (виходив з кінця 80-х). Поряд з «Охоронцями» і «Поверненням Темного лицаря» він посприяв тому, що комікси стали вважати серйозною літературою.

 «Хеллбой» 


Історія про демона – дослідника паранормальних явищ. У деякому роді це мікс з міфів і казок з історіями з Біблії, поем Едгара Аллана По і чуток про нацистську космічну програму під супергеройською оболонкою. 

«Хранителі» 


Дії, описані в «Хранителях», відбуваються в 1980-х роках у США в альтернативній реальності. Всі події відрізняються від подій в нашому світі тільки одним: тут діють костюмовані герої. «Хранителі» – один з головних бестселерів світу коміксів і єдиний графічний в списку ста найвидатніших романів за версією журналу Time. 

«Молоді Месники» 


Справжній підлітковий комікс з жартами про Tumblr і Twitter, милими гей-парами і малюнками, які роблять сюжет схожим на реаліті-шоу. Переклад перших п’яти коміксів з серії вийшов зовсім недавно в невеликому видавництві коміксів Jellyfish Jam. 

«Пригоди Тінтіна» 


Один з найпопулярніших європейських коміксів XX століття, авторства бельгійського художника-самоучки Ерже. Серія акуратних детективних історій, де головним героєм є газетний репортер Тінтін.

 «Босоногий Ген» 


Манга Кейдзі Накадзави розповідає історію життя шестирічного хлопчика Гена і його сім’ї до і після атомного бомбардування Хіросіми. Комікс вважається одним з найважливіших антивоєнних творів другої половини XX століття. 

«Бетмен. Лікарня Аркхем» 


Канонічне видання, несхоже на інші комікси про Бетмена і про супергероїв. Історія про подорож Бетмена по лікарні, де є його найлютіші вороги. 

«Ділан Дог» 


Італійська детективна серія коміксів з елементами жахів про розслідувачів паранормальних явищ Ділана Доге. Дебютувала ще в 1986 році і продовжує виходити до сих пір. 

“Ходячі мерці” 


Один з головних коміксів останнього десятиліття і улюбленець критиків показує світ після зомбі-апокаліпсису. Крім щомісячних випусків, до цього часу франшиза включає в себе гру, досить успішний серіал і серію книг.Зауважимо: Щоб дорослі любили читати комікси та розуміли їх, перш за все необхідно починати комікси читати дітям. А для дітей комікси українською мовою видає Видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022