(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Комікси - новий підхід до читання

Кондзелка Наталія,
експерт та досліджувач коміксів

Любов до знань дітям закладають батьки

Вміння читати будується на основі навичок у спілкуванні. Бажання та любов до книг і до знань починає формуватись з дитинства і, як правило, цей процес тривалий, але й водночас цікавий та невичерпний.

Читання дає читачеві ту неповторну можливість поринути разом з книгою у дивовижний світ пригод, дізнатись багато корисного і цікавого, отримати безліч вражень та позитивних емоцій.

В процесі читання книг, нашими першими  наставниками та вчителями є батьки, які стараються привити нам любов до книг. Батьки знають яку важливу роль відіграє писемність та грамотність як в соціальному, так і культурному формуванні особистості. Адже сьогоднішній юний читач це завтрашній лідер! Саме тому батьки намагаються  допомогти дітям стати книголюбами, цінителями мудрості, що передається нам поколіннями. Тому важливо не пропустити та не втратити момент!

Для дітей: книги чи онлайн середовище?

На жаль, жага до знань через читання книг втрачає свою популярність серед дітей та юнацтва, про що свідчить сумна статистика сьогодення. Наприклад, українці читають у багато разів менше ніж німці, японці, поляки та фіни. Читанню книги вже не відводиться така важлива роль як телебаченню та інтернету. Інтерес до книги змістився в сторону проведення часу за екраном телебачення та монітором комп’ютера. Але ж погодьтесь, щоб бути конкурентними в майбутньому,  наші діти повинні отримувати необхідні та якісні знання сьогодні!


Обираючи телебачення чи той самий екран комп’ютера, діти безрозбірливо споживають усю інформацію, що надходить до них. А це дуже часто агресивні комп’ютерні ігри, величезний потік реклами, страшних новин та пустих серіалів. Вся ця інформація перевантажує нервову систему наших дітей та призводить до стресу і агресивної поведінки.

На противагу цьому, вдало підібрані книги, своєю чергою вимагають певного зосередження, необхідної тиші та настрою, вони домопагають  кращому засвоєнню знань і не викликають агресію зі сторони дітей. У випадку складності в розумінні читачем певного моменту, на допомогу приходять ілюстрації, які передають цінні деталі-підсказки для успішного читання книг. Згадайте себе у дитинстві – як ми чекали на нову книгу, як ми любили дізнаватись нове та розглядати малюнки? Чому ж ми не прививаємо цю любов нашим дітям, а натомість дозволяємо їм постійно проводити час за монітором чи перед телевізором?!

Добрі комікси – вдале поєднання тексту з ілюстраціями

Книги-комікси можуть допомогти кожній дитині стати таким завзятим читачем-мандрівником в світі безмежних знань, вагомих досягнень та неперевершених відкриттів.

 Сюжет коміксів, зазвичай заснований на дії. Це змушує персонажів постійно бути в русі. Тут рідко трапляються сцени, де герой спить чи байдикує. Персонажі безперервно щось обговорюють, стверджують, інформують, обіцяють, забороняють і т. п. В коміксах такий рух простежується по всій сторінці що дозволяє дійти до висновку швидше та з кращим розумінням тексту. Основне навантаження у вербальній частині тексту несуть діалоги. Інформація, що міститься в картинках, усуває необхідність у тривалих описах, тим самим дозволяючи швидко читати книгу-комікси.

Читання коміксів може стати тим самим переломним моментом, коли діти більше не будуть сприймати читання як нудне та примусове заняття. Вони знатимуть, що читання – це приємнe проведення часу, отримання багажу безцінних знань. З кожною сторінкою нової  книги вони відкриватимуть для себе нові скарби нашої цивілізації.

Давайте допоможемо нашим дітям у цьому!

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022