(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Комікс продали за 3,25 млн доларів


Нещодавно світ вразила новина: в рамках онлайн-аукціону ComicConnect продали перший випуск коміксів про Супермена Action Comics №1 за рекордні 3,25 мільйона доларів.


Вперше випуск побачив світ у 1938 році і на той момент його вартість становила усього 10 центів. Саме цей комікс започаткував еру супергероїв. Комікс розповідає про походження Супермена, про те, як він прибув з іншої планети на Землю і став Кларком Кентом. Саме Action Comics №1 сприймається як перший твір у жанрі супергеройської фантастики.

У світі ж залишилося всього близько ста примірників першого випуску серії Action Comics, хоча у далекому 1938 р. їх було віддруковано кілька сотень тисяч копій.


Проданий екземпляр знайшли серед кіножурналів 1930 років. Всього за три роки з моменту віднайдення комікс подорожчав на 1 мільйон доларів.

Організатор торгів Вінсент Зурзоло впевнений: "Цей 83-річний комікс, що перебуває в майже первозданному стані, поклав початок історій про супергероїв, які є величезною частиною нашої культури. Якби не цей випуск і не поява Супермена, комікси, ймовірно, вимерли б багато десятиліть тому".

За даними онлайн-аукціону ComicConnect, на якому був проданий комікс, лот придбав анонімний покупець. А попередній рекорд вартості коміксів було встановлено іншим примірником першого випуску Action Comics, який продали 2014 року на онлайн-аукціоні E-bay за 3,2 мільйона доларів.

Захоплюючі розвиваючі та історичні комікси українською мовою пропонує читачам також видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing). Ми видаємо комікси для дітей та молоді - всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку видаємо комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою є серія коміксів для дітей про догляд за зубами «Зубси»  та серія про сімейні цінності - комікс "Сестри". Наші комікси – це чудова книга на подарунок!

 

 

 

 

За матеріалами сайту bbc.com

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022