(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Коли з’явилися комікси

18.07.2017115 років тому, 18 жовтня 1896 року, у журналі «Нью-Йорк Джорнел» з'явилися перші комікси: яскраві малюночки із короткими текстівками, які розповідали про відважних героїв та  їхні подвиги. Та чи справді комікси з'явилися лише у 1896 році? Давайте заглянемо в історію!..

Появі сучасних коміксів передували політичні карикатури XVIII століття Вільяма Хогарта. Вони являли собою серію малюнків, об'єднаних спільною думкою. 

Наступним важливим етапом розвитку мистецтва створення коміксів стала діяльність Родольфа Тепффера та Вільгельма Буша. Родольф Тепффер прославився «Історією пана Вйо-Буа». Світову ж славу Вільгельму Бушу принесла популярна віршована серія «Макс і Моріц», що розповідає про двох бешкетників.

«Ведмедик і тигр» — так називався перший американський комікс, який був виданий у 1892 році
Не менш популярною стала історія «Yellow Kid» про маленького хлопчика з Китаю, який у пошуках пригод прибув до Америки.

Відомим творцем коміксів є Рудольф Деркс. Саме він вигадав «бульбашки»: рамочки, в яких розміщують діалоги персонажів.

Після 1892 року слідує бурхливий розвиток коміксів: з'являються нові герої, які «живуть» і до сьогодні, а це Супермен, Бетмен, Людина-павук, Дональд Дак, Міккі Маус, Капітан Америка, Деллі і Харві. Створюються цілі видавничі компанії, що спеціалізуються на виданні коміксів: «Marvel», «DC», «Dark Horse» і «Image Comics».
Однією із найбільших є компанія «Marvel». Нею було випущено такі шедеври, як «Фантастична четвірка», «Неймовірний Халк», «Люди-Х», «Залізна людина», «Людина-павук».

Видавництво «Ірбіс Комікси» пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022