(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Які мультфільми не можна показувати дитиніБагато що з того, що дитирна бачить на екрані, вона сприймає всерйоз. Більше того, вона копіює це і привносить у своє життя, повторюючи дії та поведінку мультяшних героїв. А тому варто переглянути програму передач, а особливо мультфільми, які часто дивиться дитина. Слід обирати найбільш наближені до реального життя мультики, які не вчать поганому. Давайте розберемося, які мультики повинні тебе насторожити?

Придивися до головних героїв

Мультфільми про принцес - тільки для дівчаток, а хлопчики люблять дивитися про піратів і бійки. Стоп! Про ці гендерні ролі потрібно потроху забувати. Ельза і Анна можуть стати прекрасним прикладом для сина, а черепашки-ніндзя навчать сміливості дочку. Однак у кожній бочці меду, якою є добрі мультфільми, знайдеться і ложка дьогтю. Її потрібно помітити і дохідливо пояснити дитині, чому навіть позитивні герої можуть помилятися або мати негативні якості.

Наприклад, казкові принцеси можуть страждати самозакоханістю, маленькі діти - бути занадто самостійними і загубитися, казкова фея - добра і виконує бажання, але ця вседозволеність - не найкраща якість. Роботи і воїни сміливі, але запальні, а їхня холоднокровність - не завжди позитивна риса.

Від яких мультиків треба відмовитися

Не варто занадто часто показувати мультфільми, де головні герої виконують небезпечні трюки, спритно вправляються зі зброєю і нехтують законами гравітації. У дітей після таких відео знижується гострота інстинкту самозбереження. Якщо ви помітили, що дитина занадто відважно стрибає по сходинках, залазить на висоту і намагається повторити «паркур» без підготовки, терміново моніторте, які мультики вона дивиться!

Вибирайте мультфільми, колірна гама яких складається із чистих кольорів веселки. Велика кількість всіляких відтінків швидко перевантажує мозок. Малюк навіть через півгодини після перегляду занадто яскравого мультика буде збудженим.

Неякісно озвучених мультфільмів також не повинно бути у вашому плей-листі. Вибирайте мультики мовою оригіналу або із повноцінним озвученням за ролями, коли за кожного героя говорить власний голос. Якщо озвучка на 1-2 голоси, малюки губляться, їм дуже складно зрозуміти, хто говорить ту чи іншу репліку.

Зло залишається безкарним - ця ідея не повинна бути у мультфільмах, які ви показуєте дитині. Той, хто ображає інших, робить підлості, повинен обов'язково понести заслужене покарання, а ще краще - виправитися за допомогою добрих героїв.

Не забувайте, що із 3-6 років дитині можна дозволяти дивитися телевізор до двох годин на день. У інший час дитину варто зайняти іншими цікавими і розвиваючими справами, наприклад, комікси читати дітям. Адже комікс – це той самий мультфільм, але у паперовому варіанті. Запропонуйте вашій дитині комікси від видавництва "Ірбіс Комікси": чудову яскраво ілюстровану серію про дотепних Смурфиків та відому серія про пригоди Джеронімо Стілтона - про видатних історичних особистостей та важливі історичні події. Наші комікси українською мовою – це книги для розвитку дітей, вони розвивають ерудицію, уяву та фантазію, а також привчають дитину любити  читання.


Отже, мультфільми рано чи пізно починають дивитися усі діти. Батькам потрібно ж обов'язково звернути увагу,  що це за мультик, перш ніж включити його своєму малюкові. І пам'ятайте, хоч би скільки років було вашій дитині, вона не повинна безконтрольно дивитися телевізор. Від кількості часу, проведеного за телевізором, залежить здоров'я та життя дитини. Краще почитайте дитині книжку-комікс!

Для Інформації:

Видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!


За матеріалами сайту : tvoymalysh.com.ua
КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022