(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Як завдяки коміксу перевірити знання


Ми вкотре наголошуємо, що комікси – це дуже хороший спосіб легко та цікаво донести важливу інформацію як до дітей, так і до дорослих (як приклад, наші комікси українською мовою «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський»). А ще, виявляється, комікси можуть стати дуже цікавим та ефективним засобом для перевірки засвоєних знань дітьми. Яким саме чином з нами поділився портал «Всеосвіта» (https://vseosvita.ua/news/praktychnyi-pryiom-komiks-nenudnyi-sposib-pereviryty-znannia-uchniv-4793.html).

 

Перевірка засвоєних знань на уроці також може стати захоплюючим творчим і веселим процесом. Таке ствердження трохи насторожує, адже усі ми пам'ятаємо як сумлінно треба готуватися до самостійних, контрольних робіт у школі і всерівно залишається відчуття тривоги і страху, коли «підтверджуєш свої знання». Але існують різні методи екзаменування учнів і один з них – створення навчального коміксу самими учнями.

Ідеї використання коміксів під час уроків 

1.     На уроках фізики, хімії, біології і математики можна запропонувати учням створити комікс на кшталт мультфільму «Фіксики», у якому головні герої обговорюватимуть сенс і практичне значення фізичних процесів, хімічних реакцій, математичних законів та закономірностей.

2.     На уроках української або іноземних мов можна вигадати історію, в якій для висвітлення сюжету обов'язково мають бути використані, наприклад, слова іншомовного походження, крилаті вирази, фразеологізми, слова-«мандрівники» тощо.

3.     На уроках географії учні можуть вигадати комікс, герої якого розповідатимуть про мандри певними країнами.

4.     На уроках історії головними героями коміксу можуть бути певні видатні особистості — мандрівники, письменники, художники, політичні діячі; або вигадані герої, які стали учасниками певних історичних подій.

5.     На уроках основ здоров'я можна створити комікс, герої якого обговорюватимуть, наприклад, правила гігієни, надання першої медичної допомоги, лікування певних хвороб тощо.

 Як зробити комікс

Пропонуючи дітям створити власний комікс, порадьте дотримуватися такого плану:

Узгодження теми: яку саме частину програмного матеріалу має ілюструвати комікс (наприклад, вживання синонімів, практичне застосування знань з оптики у побуті, діяльність Кирило-Мефодіївського товариства…).

Розподілення обов'язків (якщо проєкт груповий)узгоджуються обов'язки кожного учня і його роль у виконанні проєкту (хтось вигадує сюжет, хтось прописує репліки головних героїв чи промальовує кожен фрагмент та інше).

Визначення головної ідеї та окреслення сюжету: як саме буде подано навчальний матеріал (хто головні герої коміксу, які події висвітлюватимуться у межах розкриття навчальної теми).

Розробка сценарію: на цьому етапі діти мають продумати зміну ракурсів кожного епізоду та прописати усі репліки головних героїв.

Вибір зручного онлайн-інструменту: ознайомлення із сучасними програмами, за допомогою яких можна створювати комікси та обрання найбільш зручного варіанту

Компонування: на цьому етапі необхідно поєднати всі малюнки, прописати репліки, створивши єдиний проєкт.

 Онлайн-інструменти для створення коміксів

Комікси можна створювати власноруч, промальовуючи кожен епізод, або за допомогою спеціальних програм, у межах яких можна вдало компонувати різні елементи. Ось кілька варіантів таких онлайн-інструментів:

1) Pixton

2) Toon Doo

3) My Storybook

4) Сanva. 

У межах кожного з цих сервісів можна безкоштовно моделювати персонажів онлайн, додавати власні малюнки і фото, супроводжуючи кожен фрагмент відповідними текстовими коментарями. 

Нагадуємо, що видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) пропонує читачам захоплюючі розвиваючі та історичні комікси для дітей і молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери: для діток молодшого віку  - комікси про Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваючу серію історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона та серію про сімейні цінності - комікс "Сестри". А ще неймовірно цікавою є серія коміксів для дітей про догляд за зубами «Зубси». Наші комікси навчають дітей, збагачують ерудицію, сприяють формуванню читацької компетенції, розвивають уяву та фантазію!

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022