(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Як виділитися з натовпу, або Чому слід читати

Наталія Кондзелка,

 експерт та досліджувач коміксів


«Людина, яка читає книги, проживає тисячу життів;
той, хто не читає, проживає лише одне»
Джордж Мартін

     Багато хто з нас роздумує над тим, як перестати бути непомітними і почати виділятися серед людей, що мають такі самі знання, здібності, риси характеру чи однаковий з нами рівень везіння.

     Так-от, для того, аби стати особливим і мати перевагу над іншими, потрібен не лише талант чи якісь особливі уміння. Потрібен сильний, розвинутий інтелект.

     Довгий час вважалося, що люди можуть досягти тільки певного рівня інтелекту. І щоб вони згодом не робили, як би не старалися розширити свої «розумові» межі, все марно. Той багаж знань, який ми отримали в міру наших старань та генетичної особливості, вже не збагатити. 

     Та нещодавно вчені довели, що не все так однозначно. Виявляється, ми все-таки можемо стати розумнішими й отримати шанс виділитися з натовпу, якщо маємо… якесь своє захоплення, тобто хобі. 

     Тут усе напрочуд просто: у той момент, коли ми займаємося тим, що нас дуже цікавить, у мозку виникають нові нейронні зв'язки. А отже, ми починаємо мислити швидше і якісніше. Відповідно, легше запам′ятовуємо нову інформацію, краще вчимося і демонструємо вищі результати.

     Варто лише вибрати собі хобі, яке буде До душі і ви почнете виділятися серед колег!

     А наша порада – зробіть своїм хобі читання книг чи коміксів! Користь від цього неможливо переоцінити. Вчені постійно відкривають нові позитивні аспекти впливу читання книг на організм людини, як у фізичному, так і психологічному плані. Та найголовніше – це розвиває інтелект і уяву, здатність логічно і водночас образно мислити. Думаєте порада банальна? Зовсім ні! У наш час смартфонів, планшетів та інших дивайсів читання книг відійшло далеко на задній план.

     А дарма, адже той, хто дружить з книгою, вміє аналізувати події і факти, вирішувати завдання, приймати рішення, краще розуміє почуття і наміри інших людей. Усе це, безумовно, підвищує самооцінку, додає впевненості в своїх силах. А ще книга знімає стрес, лікує душу і нерви.

     Багато хто все це знає, але не поспішає брати до рук книгу. Бо читання потребує певного напруження, певних зусиль, у тому числі й розумових. А після робочого дня так не хочеться себе обтяжувати. Краще подивитися фільм – і одразу ж його забути або посидіти в соціальних мережах – і так згаяти час… Ці заняття не вантажать розум, навпаки – вичерпують його. 

     І все-таки, як би вам не хотілося полежати після роботи перед телевізором або ноутбуком, візьміться за книжку. Навіть двадцять хвилин вдумливого читання дадуть добрі наслідки. І взагалі, головне – почати. Сьогодні – двадцять хвилин, завтра – півгодини, а там і самі незчуєтеся, як не зможете відірватися від цього заняття.

     Мине трохи часу, і ви зрозумієте, що завдяки книгам стали більш освіченими, думаєте швидше і дієте результативніше. А ще – позбулися стереотипів мислення, сприймаєте світ позитивно і ні від кого нічого не очікуєте. Тому що все, що вам треба, ви зробите для себе самі. 

     І в цей момент ви зрозумієте, що ви не губитеся серед сірої маси людей, а виділяєтеся з-поміж них своїм інтелектом.

…Немає жодного секрету в тім, як почати читати щодня. Потрібно просто робити це, як решту звичних справ, які входять до щоденного розпорядку. Головне пам'ятайте: всього лиш 20 сторінок, прочитаних за день, прирівнюються до 25 книг, прочитаних за рік!
 
     Все наведене вище повною мірою стосується і дітей. Їхня зацікавленість дорослими девайсами, в наш напружений час, скоріше нагадує манію та має всі ознаки залежності. Час батькам замислитись над цим, і знову привчити дитину до іншого методу здобування глибоких знань - читання книг. Звісно, якщо читання для дорослих не завжди захопливе зайняття, то і для їх дітей читання може бути нудним та не цікавим. Виправити ситуацію можна, - головне знайти правильний підхід. Наприклад, спробуйте дати дітям почитати комікси. Цікаві ті захоплюючі книги для розвитку дітей, у яких текст дуже добре поєднується з динамічними малюнками і не лише тримає увагу читача а спонукає до читання нових та нових книг. Комікси дійсно здатні змінити відношення дітей до читання, і батькам варто спробувати цей підхід.
   Видавництво «Ірбіс Комікси» пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022