(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Як вибрати чешки для дитини?

29.08.2017


Ще кілька днів і ми знову вітаємо осінь. Дітки починають відвідувати школу, дитячі садочки, і багато потрібних речей для дитини ми купуватимемо вперше. На перший погляд, таке просте завдання, як вибір чешок для спортивних занять, батькам приносить багато турбот. У батьків не достатньо знань про те, як точно вибрати і на що звертати особливу увагу при виборі чешок для малюка. Прояснимо ситуацію.

Які виникають проблеми?

Якщо при виборі взуття для малюка ви не відчували ніяких проблем і легко могли визначити і колір, і розмір, і фасон, то з чешками все не так просто. Мами починають сумніватися, який же потрібно вибрати розмір: щоб вони не тиснули і не спадали з ніжки, який колір буде кращим, який спосіб кріплення до дитячої ніжки і багато інших запитань.
Не потрібно забувати, що при виборі чешок для малюка зручність є понад усе. Чешки не повинні відчуватися на нозі і викликати дискомфорт у момент стрибання, бігу.

Розмір

Пам'ятайте, що чешки сильно розтягуються. Через це не потрібно брати чешки на один розмір більше. Навіть якщо вони будуть більшими тільки на півсантиметра, не потрібно купувати їх. Такі чешки будуть ковзати на ніжці. Багато мам говорять, що чешки, які розтягнулися, малюк носить протягом тривалого часу. 
Правильним буде, якщо ви візьмете при купівлі малюка з собою, тоді шансів, що чешки можуть не підійти, менше. Необхідно, щоб малюк розповів про свої відчуття, щоб знати чи вони його труть, тиснуть або ж взагалі не подобаються йому. Попросіть малюка поворушити пальчиками, тоді побачите чи чешки не замалі.

Якість

Зверніть увагу, щоб в чешках не було надто твердих швів, слідів від клею, висмикнутих ниток. Потім ці елементи стануть причиною низької зносостійкості. Підошва повинна бути щільна: це корисніше для ніжки. Не забувайте, що погані виробники дуже недбало ставляться до внутрішньої сторони чешок. Тому, щоб легко виявити неякісні чешки, дивіться на внутрішню сторону взуття.

Перевірка

Якщо один чешок підійшов, нехай малюк приміряє й інший. Потім походить у них у магазині. Якщо дитині незручно, то краще знайти інші чешки. Зверніть увагу, як дитячі пальчики розміщуються у панчосі!

Упаковка також важлива!

Напевно, чешки малюк буде взувати не дуже часто, але це не означає, що виробник спортивного взуття не має важливого значення. Зверніть увагу, як продається ця продукція. Іншими словами: хороший виробник запакує своє взуття у коробку. Але зауважте, що будь-який товар можна поставити у коробку іншого виробника. Ніколи не соромтеся запитати про це у консультантів.

Тепер ви вмієте обрати правильне хороше взуття для дитини для занять ритмікою та хореографією. А після «запальних танців» слід зайнятися більш спокійним видом діяльності: до прикладу, можете комікси читати дітям. Порекомендуємо вам чудові комікси українською мовою від Видавництва "Ірбіс Комікси". 

Видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!

Читаючи про пригоди ерудованих героїв наших коміксів – Джеронімо Стілтона та його команди, дитина розширює свої знання із всесвітньої історії, дізнається багато історичних фактів, поданих у цікавій ненав'язливій формі. Це книги для розвитку дітей. А дотепні Смурфики як завжди піднімуть настрій і підбадьорять.


КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022