(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Як реагувати на нескінченні дитячі «хочу»
Істерика у малюка в магазині виникає, коли він хоче, щоб йому купили якусь іграшку або річ. Коли малюк починає істерити, то батьки згодні зробити усе можливе, щоб його крик якнайшвидше затих. Що ж робити батькам, якщо дитина починає істерику у магазині?

Фахівці рекомендують тверезо оцінювати ситуацію і не йти на поводі у дитини, оскільки, в іншому випадку, дитина буде знову і знову починати істерику як засіб досягнення свого бажання купити щось нове. Поведінка батьків типу «бери свою іграшку – тільки не кричи» є помилковою. Це пов’язано з тим, що малюк дуже швидко розуміє, що для того, щоб тато чи мама купили йому щось у магазині, досить просто голосно покричати.

У тому випадку, якщо проблема істерик малюка у магазині стає досить гострою, то батькам необхідно проаналізувати ситуацію та подивитися на свою власну поведінку і ставлення до покупок. Якщо мама або тато дитини дуже люблять шопінг та обговорення своїх покупок, то, напевно, дитина це бачить і хоче в усьому бути схожою на дорослих.

Не варто вживати фразу на зразок «у нас немає грошей на цю ляльку», оскільки цей вислів знижує самооцінку малюка, і в майбутньому він виросте скупим, жадібним і буде себе багато в чому обмежувати.

Перед відвідинами магазину обов’язково поговоріть з дитиною про те, навіщо ви туди йдете і що плануєте купити. Дитина під час відвідування магазину повинна бути в гарному настрої і не голодною.

Батьки не повинні переживати, що про них подумають оточуючі, оскільки багато хто з людей хоч раз переживали подібну ситуацію, коли їхня дитина теж зчиняла істерику у магазині. Також не варто бити дитину або тягнути з магазину силою. Правильнішим за все буде постаратися пояснити дитині, що в певний момент ви не можете купити їй бажане. Після цього спробуйте переключити увагу малюка на щось інше.

Час від часу з власної ініціативи робіть своїй дитині невеличкі подарунки, щоб вона відчувала свою важливість та причетність до сімейного шопінгу. Придбайте дитині щось справді гарне цікаве та корисне, а найвдалішим вибором-подарунком для дитини буде яскрава книжка-комікс. Комікси українською мовою видавництва «Ірбіс-Комікси» - це справжні книги для розвитку дітей. Серії видань про пригоди Джеронімо Стілтона та про блакитних Смурфиків знайшли своїх прихильників у багатьох країнах світу та заслужено стали дитячими бестселерами. Окрім цього, усім батькам повинно бути відомо, що комікси читати дітям означає дбати про розвиток ерудиції дитини, її фантазії, уяви та образного мислення.

Отже, сформулюємо основні рекомендації, яких слід дотримуватися, якщо ваша дитина «переходить межу»:

Безпосередньо під час приступу істерики треба всім своїм видом показати дитині, що ви:
1) твердо стоїте на своєму;
2) слізьми і плачем дитина не досягне свого;
3) любити свою дитину навіть “таку”.

Ви повинні:
1. Без приниження, фізичного і вербального насилля, криків дати дитині «перебіситись» при цьому спокійно (!) стоячи поряд.

2. У разі, якщо дитина довгий час не може прийти в себе, сказати, що вам не подобається така її поведінка (а не сама дитина!), і якщо вона не припинить, то ви її силою заберете з магазину додому! Важливо попередити, а потім і вчинити так як сказали! 

3. Якщо дитина вас чує, то ви можете сказати, що ви поряд, чекаєте коли дитина заспокоїться і чекаєте, коли зможете її обійняти.

4. Якщо дитина більш менш заспокоїлась, спробувати все ж пояснити причину відмови. 
І не забувайте про комікси...

Видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing) пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!


За матеріалами сайту - https://mamovediya.com.ua/

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022