(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Як пробудити бажання вчитися після канікул


Існує безліч способів пробудити у вашої дитини зворушливе передчуття нового навчального року. Прочитайте наступні десять мотиваційних порад для заохочення до навчання дітей після літніх канікул та, можливо, деякі з них стануть вам у великій пригоді!


Запитуйте! Запитайте у дитини, що її може захопити і зацікавити, а також про існуючі, на її погляд, перешкоди. Будьте готові вислухати дитину до кінця скільки б часу на це не було необхідно. Нехай дитина розповість, що в школі приваблює найбільше та викликає особливий інтерес.

Гра в «аукціон». Придбайте шкільне приладдя: гарні ручки, олівці, яскраві та незвичайні пенали, зошити з малюнками відомих і популярних серед дітей мультфільмів. Запросіть однокласників вашої дитини на ігровий «аукціон». На ньому діти, використовуючи іграшкові гроші, зможуть брати участь у торгах і купувати ті речі , які найбільше сподобалися, щоб потім наповнити ними свій шкільний рюкзак.

Інтегруйте в життя дитини поп-культуру. Ознайомтеся з майбутньою навчальною програмою вашої дитини, рекомендованим списком літератури, який потрібно прочитати, цікавими темами, що будуть вивчатися на уроках. Ваше завдання дізнайтися чи, можливо, деякі художні твори було адаптовано кінематографами або шкільні предмети представлено у програмах на телебаченні (наприклад, ви можете подивитися науково-популярну передачу «Руйнівники легенд»). Придумайте розваги, як доповнення, до основного навчання дитини.

Відображайте діалог. Використовуйте спеціальну білу дошку або панель вашого холодильника, щоб поставити дитині запитання чи записати підбадьорливе і надихаюче висловлювання про перший тиждень нового навчального року. Напишіть, наприклад, так: «Ти познайомишся з новими однокласниками!» або запитайте: «Хвилюєшся, що у тебе буде новий учитель?». У будь-який час ваша дитина може підійти до цієї дошки або панелі та написати відповідь, висловивши свої почуття, побоювання та хвилювання.

Інтер'єр дитячої кімнати. Чому б вам не оновити оформлення кімнати вашого учня, адже нові образи стимулюють дітей? Переставте меблі та прикрасьте робоче місце пізнавальними наклейками на стіні, новим календарем або журнальним плакатом з улюбленими музикантами. Подумайте, як змінити дизайн кімнати.

Тільки позитивний настрій! Згадайте про шкільні досягнення дитини у минулому навчальному році: високі оцінки, призи на конкурсах або медалі за перемогу на спортивних змаганнях. Сконцентруйте свою увагу на її попередніх досягненнях, щоб пробудити бажання досягти успіху в новому навчальному році.

Дослідіть актуальні проблеми. Поговоріть з дитиною про нинішній стан школи. Наприклад, запитайте: «Кажуть, пропонують зменшити порції в їдальні та вилучити деякі продукти з меню?.. Чи вистачає у вас комп'ютерів?.. Яке освітлення у вашому класі?». Попросіть дитину висловити свою думку на різні нагальні проблеми, не лише особисті, а й ті, які стосуються школи. Бажано, щоб їй не захотілося залишитися осторонь, а взяти участь у позаурочних заходах і посильно допомогти школі.

Створіть «дерево досягнень». Придумайте «дерево досягнень»: на нього ви зможете прикріплювати і демонструвати досягнення своєї дитини. Намалюйте на аркуші ватману дерево з численними коричневими гілками і виріжте жменьку «листя» з кольорового зеленого паперу. Кожного разу, коли дитина буде відчувати, що в процесі навчання вона чогось досягла, наприклад, успішно виступила на репетиції чи змогла вирішити складну геометричну задачу, вона може записати це на листочок і прикріпити на дерево. До кінця першого семестру його дерево буде схоже на вражаючу густу, пишну крону!

Ознайомтеся з територією школи. Якщо ваша дитина переходить у нову школу, відвідайте її влітку кілька разів. Прогуляйтеся спортивним майданчиком, на задньому дворі, подивіться, де що розташовано, увійдіть всередину будівлі (якщо вона буде відкрита) та пройдіться коридорами, загляньте у класи. Знайомство зі школою буде надзвичайно корисним і допоможе дитині адаптуватися до нового середовища.

Будьте спокійні. Перед початком нового навчального року скажіть своїй дитині: «Намагайся кожен день дізнаватися щось нове! І пам'ятай: кожен твій день неповторний!».

З такими настановами кожне 1 вересня стане для дитини справжнім святом! А щоб свято було справжнім святом, ще одним обов'язковим завданням для батьків є купити дитині подарунок з нагоди Дня Знань. Нехай таким подарунком стануть чудові комікси українською мовою видавництва «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing). Наші навчальні пізнавальні розвиваючі комікси для дітей мають цікавий динамічний сюжет та неперевершені яскраві ілюстрації. Вони допоможуть дитині швидко освоїти таку ще непросту для неї навичку читання. Адже з нашими коміксами читати зовсім не нудно, не важко, не багато, а дуже легко, швидко і захоплююче – саме те, що треба, щоб викликати у дитини прихильність і зацікавлення читанням. З нашого асортименту можна вибрати комікси кожній дитині на будь-який смак:

- для діток молодшого віку ми пропонуємо комікси про Смурфиківсерію коміксів про догляд за зубами «Зубси»;

- для дітей шкільного віку у видавництві представлено розвиваючу серію історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона; комікс про сімейні цінності –  комікс «Сестри»;

- для старшокласників та студентів маємо комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський»Наші комікси на подарунок – це чудова книга на подарунок!

 

 

 

 

 

 
  

 

 

За матеріалами сайту childdevelop.com.ua

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022