(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Як конструктор сприяє розвиткові дитини?

26.12.2017


Дитячі психологи і педагоги стверджують, що конструктор сприяє розвиткові дитини. Розповімо, чому батькам варто полюбити ці дрібні деталі, розкидані по всій квартирі.

Уміння ставити цілі

Це для дорослих ігри з конструктором можуть здаватися абсолютно марними, але ж діти таким чином вчаться ставити цілі та досягати бажаного. Наприклад, малюк хоче побудувати замок для дракона. Коли у нього є мета, він починає думати, як її реалізувати. Таким чином, з'являється кілька можливих варіантів, які допоможуть досягти бажаного.

Уява

Користь конструктора для дітей полягає також у його здатності розвивати уяву. Малюкам дуже подобається вигадувати нових персонажів, фантазувати, як вони борються зі злими драконами і долають перешкоди у чарівному лісі. Одним словом, конструктор відкриває простір для творчості, який не обмежується ніякими рамками.

Упевненість у собі

Коли дитина робить щось сама, то розуміє, що здатна втілити у життя власну ідею. Дивлячись на зведені з конструктора палаци, малюк усвідомлює, що робив це сам. Завдяки цьому він зміцнює упевненість у собі.

Словниковий запас

Вважаєте, що ігри з конструктором ніяк не впливають на словниковий запас дитини? Нічого подібного! Натхненням до створення нових конструкцій часто служать книги. Тому не забувайте читати своєму малюкові книжки вголос. Прекрасним вибором для цього стануть наші комікси українською мовою

Наші комікси – це книги для розвитку дітей, зокрема, всесвітньовідома серія коміксів про супер-героя мишу Джероніма Стілтона є достовірно історичною. Ці комікси сприяють набуттю нових знань, розвиткові ерудиції дитини. А дотепні блакитношкірі Смурфи познайомлять вашого малюка з дивовижним яскравим смурфським світом. Які лише вигадки не спадають на думку цим кмітливим істотам… Можливо, вони «підкинуть» непогану ідею й вашому малюку… 
Комікси читати дітям – означає сприяти розвитку їхньої уяви і словникового запасу.

Логічне мислення

Дитячий конструктор можна віднести до обов'язкових іграшок для розвитку логічного мислення. Найбанальніші ігри з блоками навчать дитину розбиратися у причинно-наслідкових зв'язках, а також у тому, наскільки важливо аналізувати свої вчинки і проводити роботу над помилками.

Дрібна моторика

Як відомо, ігри з конструктором розвивають дрібну моторику. Саме від неї багато в чому залежить уміння дитини запам'ятовувати інформацію, а також тренувати увагу та самоконтроль. Рівень розвитку дрібної моторики також впливає на готовність дитини до школи і його уміння справлятися із письмовими завданнями.

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2020