(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Як комікси надихають винаходи

26.03.2017Ще в 1965 році комікс під назвою «Наша нова ера» передбачив майбутню форму громадського транспорту, який виглядає дуже схожим на сьогоднішню технологію Гіперлуп (Hyperloop), що активно просувається Ілоном Маском.

Цей комікс ще один приклад того, що, часто, наукова фантастика в кінці кінців стає реальною передовою технологією!


 ТОЧНИЙ ПРОГНОЗ


 Гіперлуп Ілона Маска, як очікується, буде величезним кроком вперед в громадському транспортуванні. Система розганяє пасажирів через майже герметичну трубку зі швидкістю близькою до швидкості пасажирського літака. Вже ведуться проекти по запуску Гіперлуп в Дубай, Канаді, Росії та частині Європи. Дубайський, як очікується, дозволить подорож між цим містом і столицею ОАЕ Абу-Дабі (відстань понад 125 км) всього за 12 хвилин!

 Гіперлуп багатообіцяючий проект, але виявляється, що ця ідея не є такою новою, як ми думаємо. Ще в 1965 році комікс проілюстрував майбутній поїзд, який виглядає надзвичайно схожим на концепцію креслення системи Ілона Маска, підтверджуючи черговий раз, що під сонцем не існує нових ідей. ДІЙСНО, НАША НОВА ЕРА 


Американець Ателстан Спілхаус видав комікс під назвою «Наша нова ера» у відповідь на російський запуск супутника в космос. Спілхаус сподівався зацікавити дітей до науки під час їх звичного читання звичайних коміксів. Він пояснив свій мотив наступним чином: «Замість того, щоб забороняти моїм дітям читати несерйозні комікси, що було б безуспішним, я вирішив викласти в коміксах те, що було б більш цікавим і могло б навчити чомусь корисному, науковому». Він, ймовірно, не сподівався передбачити майбутнє так швидко. 

Комікс описує потяг майбутнього так само як він і планується до запуску: «екзотичний безколісний потяг», що здатний «подорожувати сотні кілометрів на годину». Малюнок поїзда навіть виглядає як сьогоднішній Гіперлуп. 

Ми постійно дізнаємося про нові технології, які мають коріння в тій чи іншій формі наукової фантастики. Все частіше вчорашні мрії стають сьогоднішніми можливостями. Важливість наукової фантастики в тому, що вона може служити в якості маяка щоб освітити шлях в майбутнє для людей сьогодення.

Видавництво «Ірбіс Комікси» пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!
КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022