(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Як фізичні вправи впливають на сон?

09.07.2017


Хороший глибокий сон призводить до підвищення успішності: як розумової, так і фізичної, знижує кількість капризів і безпричинних сліз ... береже мамині нерви. Не всі знають про зв'язок спорту і сну. Але ж правильно підібрані заняття сприяють збільшенню тривалості та поліпшенню якості сну дитини. Крім того, діти, які займаються спортом, засинають швидко, сплять міцніше і довше. А саме тривалий сон дає можливість повноцінно відновити сили і повноцінно рости.

Як спорт покращує сон і життя?

1. Розумно підібрана фізична активність подовжує повільну фазу сну, під час якої відбувається відновлення ресурсів організму.

2. Заняття спортом допомагають досягти спокійного емоційного стану, а це призводить до швидкого засинання.

3. Фізкультура, як нам усім відомо, - запорука здоров'я та проста профілактика хворіб, які можуть призводити до безсоння.

4.  Спорт знімає емоційне напруження і розумову втому, що покращує засинання.

5. У період глибокого сну виділяється гормон анаболіксоматотропін. Він підвищує витривалість та збільшує м'язову масу.

6. У момент швидкого сну мозок запам'ятовує та закріплює навички, опановані за весь день.

Як займатися спортом, щоб краще спати?

Як же отримати максимальну користь від фізичних вправ, щоб дитина швидко засинала, глибоко спала і прокидалася виспаною?

1. Тренування повинні бути регулярними: краще займатися три рази на тиждень по 20 хвилин, ніж годину, але лише один раз.

2. Біг, плавання, ходьба, активні ігрові види спорту - це аеробні навантаження середньої тяжкості. Вони сприяють поліпшенню сну, але тут потрібно не забувати про пункт перший у нашому переліку.

3. Дітям та й дорослим краще займатися вранці або вдень, ніж увечері. А все тому, що спорт перед сном стимулює викид адреналіну, який бадьорить та заважає заснути.

4. Не змушуйте дитину займатися до знесилення. Середня інтенсивність є набагато кращою. Не забувайте про пункт перший.

5. Робіть вранці зарядку. Тоді малюкові буде близький спортивний дух і він швидше втягнеться в повноцінні фізичні навантаження.

6. Пам'ятайте, діти завжди беруть приклад з вас, тому займайтеся спортом разом з ними.

І на останок: сприяйте тому, щоб все ж перед сном дитина максимально розслабилася. Прочитайте, наприклад, на ніч разом із нею цікаву книжку: це можуть бути наші барвисті комікси українською мовою . Веселі пригоди героїв наших чудових коміксів налаштують дитину на приємний спокійний сон з кольоровими сновидінь

Видавництво «Ірбіс Комікси» пропонує читачам захоплюючі, розвиваючі та історичні комікси для дітей та молоді. Ми видаємо всесвітньовідомі бестселери! Для діток молодшого віку  - комікси про всесвітньовідомих Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів – комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою буде серія коміксів для дітей про догляд за зубами – «Зубси», бо здорова усмішка – це справжня супер сила!

за матеріалами сайту твій малюк
КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022