(050) 390-12-12 (067) 673-10-81

Хто був першим супергероєм?


«Супергерой» і «Супергерої» є торговою маркою Marvel и DC Comics з 1960 року. З 1990 до них приєднується компанія Image Comics, яка, між іншим, склала Marvel дуже серйозну конкуренцію за останні 30 років.

Багато хто вважає першим супергероєм Супермена, але ця думка є помилковою, хоча в цьому і є певна доля правди. Справа у тому, що в 1930-х роках стали популярними pulp-журнали (англ. Pulp magazines) — дешеві масові журнали в США. Вони мали зазвичай біля сотні сторінок та друкували твори популярних жанрів, як детективи, вестерни, містику, жахи, фантастику тощо. Назва журналів походить від терміну «pulp» (пульпа, деревна маса) — напівфабрикату для виготовлення паперу та назви найдешевшого паперу з нього — грубого і шорсткоговідси також альтернативна назва — «целюлозні журнали»).

Так ось, у той час і виник персонаж, відомий як Тінь (англ. The Shadow) – таємничий супергерой, який боровся зі злочинністю. Це людина, яка могла ховатися в тінях, відволікати увагу зникненнями та приймати образ інших людей. Його справжнє ім'я та обличчя нікому не були відомі.


Видавався цей журнал з 1931 по 1949 рік і персонаж з'явився за кілька років до появи Супермена, Бетмена, якого просто таки переписали з Тіні, та інших.

А ось першим класичним супергероєм справді можна вважати Супермена. Окрім своїх здібностей він володіє рядом супергеройських ознак: приховує свою особистість, веде подвійне життя, має яскравий класичний костюм.

Перший супергерой в іграх

А у цьому випадку Супермен обігнав усіх! Він був першим супергероєм, про якого було створено гру. Сталося це у 1979 році на консолі Atari 2600.

  

(На картинці Супермен летить справа вверху)

А ми, видавництво «Ірбіс Комікси» (Издательство «Ирбис Комиксы», Irbis Comics Publishing), хочемо познайомити фанатів коміксів також із нашими супергероями!

Пропонуємо читачам захоплюючі розвиваючі та історичні комікси українською мовою для дітей і молоді. Наші супергерої – Джеронімо Стілтон, смурфики, зубси та невгамовні сестрички подарують вам та вашим дітям незабутні години пригод, позитиву, величезного задоволення від читання.

Для діток молодшого віку у нас є комікси про Смурфиків, для дітей шкільного віку – розвиваюча серія історичних коміксів про пригоди Джеронімо Стілтона, для старшокласників та студентів пропонуємо комікси «Економіка...» та «Володимир – Князь Київський». А ще неймовірно цікавою є серія коміксів для дітей про догляд за зубами «Зубси»  та серія про сімейні цінності - комікс "Сестри".

 

 

 

За матеріалами сайту keddr.com

КОШИК 0.00 грн
Назва К-ть Сума
Вартість книг: 0.00 грн
Знижка %: 0.00 грн
Вітаємо!
За умовами акції 3+1 Ви отримали один комікс два комікса три комікса чотири комікса 5 коміксів в подарунок на суму:
-0.00 грн
Знижка: -0.00 грн
Всього до оплати: 0.00 грн
Агов, друзі!
При замовленні від 1000 грн до 1100 грн, ви оплачуєте 1000 грн.
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще двох коміксів, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
При замовленні ще одного комікса, ви отримаєте будь-який комікс у подарунок
Увага! Акція 3+1
Оберіть будь-який комікс у подарунок
Усі права застережені © Видавництво «Ірбіс Комікси«, 2022